Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem tetszett/tetszik már lassan egy éve. Amikor bevalottam neki azt mondta neki ezt még elkel döntenie majd 2 hónapon keresztül nagyon került utána elvileg elkezdtem tetszeni neki...Csak én teljesen összevoltam zavarodva,már félig elengedtem a srácot , ezért utána annyira nem nyomult.Azóta nem tudom megállapitani hogy még mindig tart nála ez az érzés. Irigy amikor meglát más fiúkkal,meg egyszer amikor posztoltam egy képet egy fiú barátommal azt a képet nem lájkolta😅Próbál barátkozni és nem igen tudom mi van nála.. Tudom elég lényegesen fogalmaztam meg, de részletesen is letudom irni privátba ha valakit érdekel

2019. aug. 16. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha akarna valamit, lépne. Tök mindegy mit mond, nem lép, tehát felesleges kattogni ezen.


Úgy tűnik annyira vagy jó, hogy tudja hogy bejön neked és tetszik neki az érzés, hogy valaki érdeklődik iránta. Ha más fiúkkal vagy, akkor nem vele foglalkozol, tehát nyilván zavarni fogja, de ez nem jelenti azt hogy érez is valamit vagy többet akar. Valószínűleg nem hiába ad egyértelmű jelek helyett zavartakat.


Mikor elmondtad neki hogy tetszik, akkor azt mondta volna hogy ismerkedjünk, beszélgessünk, mert esetleg nekem is szimpatikus vagy. Nem eltűnik úgy 2 hónapra, hogy azt se tudod mi van, aztán meg hirtelen "ja amúgy tetszel". Nagyon komolytalannak tűnik.

2019. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!