Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exem. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Április végén szakítottunk, de azóta valahogy mindig beszéltünk kisebb-nagyobb szünetekkel. Kétszer csalt meg. Az első párkapcsolatom volt. Neki már van barátnője azóta, és van, hogy rámír, és folyton csak róla beszél. Pedig mindenhonnan kitöröltem, de attól még ugye rám tud írni, mert letiltani nem szeretném. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, életem legnagyobb hibája, mégis valami magány fog el néha ha rá gondolok... Minden nap eszembe jut. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem, vagy legalább ne gondoljak rá annyit?

2019. aug. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én a letiltással kezdeném.
2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Magadra koncentrálj, kezdd el az önismeretet. Miért foglalkozol azzal, aki sz*rba se néz és még a kapcsolat után is aláz téged azzal, hogy az új barátnőjéről áradozik?


Miért látod úgy magad, hogy a szemetese kell legyél? Hogy a kis szánalmas játékában részt vegyél, ahol előhúz amikor unatkozik és kell tőled neki valami? Mikor úgy néz rád, mint egy zsák ürülékre, akit lehányhat a hülyeségeivel?


Azért használtam erősebb szavakat, hogy hátha ébresztőleg hat. Mindenképp fordulj a barátnőidhez és beszélj velük az érzéseidről, esetleg családtaghoz, anyukádhoz. Ha nincs olyan személy akiben megtudsz bízni, nem tudod kinek elmondani, akkor nézz el szakemberhez, ami lehet alapból is segít. Segíti az önbizalmad felépíteni, az önképed helyre tenni, hogy ne engedd kihasználni magad.

2019. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tilsd le
2019. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
O valszeg nem ugy tekint rad mint akivel le akarja elni az eletet mivel kapcsolatban szorakozott veled , most meg a szemetesladajanak hasznal.
2019. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tilsd le először is.

Utána kezdj el fiúkkal ismerkedni,akár barátkozni.

2019. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarod letiltani?

De ha ennyire nem akarod akkor szimplán ne írj vissza. Amint rád ír egyből töröld a beszélgetést még csak meg se nyisd.

Az hogy hogyan felejtsd el, talán úgy hogy többet légy társaságban, foglalkozz a hobbidal. És talán majd ami még segít az az idő.

2019. aug. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 miraa16 válasza:

Kedves kérdező!

Erre csupán egy saját történettel tudok választ adni! 1 évvel ezelőtt rám talált az első szerelem( ez ugyebár a legtöbb ember életében nagyon sokat jelent) nem vagyok tapasztalt a kapcsolatokban, csupán 16 vagyok.. Szóval elkövettem minden hibát amit lehetett, minden szavát elhittem, vakon megbíztam benne,olykor arra is rájöttem, hogy hazudott, még is elvakított a rózsaszín köd.. A családom és a barátaim is ellenezték a dolgot, túl korai volt, és mindenki rájött arra, hogy átver csupán csak én nem. Az első 3 hónap csodás volt, megbecsült, úgy éreztem, hogy nagyon szeret, és utáltam azt aki próbálta felnyitni a szemem. Aztán az idő elteltével olyan dolgokra akart rávenni, amelyeket én nem szerettem volna, és ellent mondtam, ezért megváltozott, hazudozott, nem beszélt velem, és folyton csak azt hallottam, hogy itt is lánnyal látták s ott is... Rák3rdeztem, azt mondta hülyeségeken jár az eszem és, hogy szeret.. Aztán a kapcsolatunk 7 hónapján egyszerűen egy este dobott, azért mert ő nem szeret. Hát akkor azt hittem, higy megszakad a szívem, elmondta, hogy hazudozott végig, és, hogy meg is csalt. 3n voltam a naív hiszen mindenki ezt mondta, én meg még a barátaimmal is megszakítottam a kapcsolatot. Ennek a teteje volt az, hogy a szakítás utáni napon már járt is egy lánnyal, aki az egyik legjobb barátnőm volt. Nehéz időszak volt, kb 4 hónapig nem tudtam elengedni, majd boszzút akartam állni, és majdnem, egy évbe telt, hogy elfelejtsem. Az utóbbi napokban újra felvette velem a kapcsolatot, vagy is felakarta, én meg szembe röhögtem vele, és végleg kizártam az életemből. Mostmár rájöttem, én voltam a hülye, olyan ember után futtam aki meg sem érdemelte a szeretetemet. Hogy miért felejtsd el? Azért mert megcsalt, azért mert ő éli az életét, és te szenvedsz. Ez így kellett történjen, ne ess a hibámba, és most, hogy keres téged, ne engedd, hogy előidéződjenek az emlékeid, röhögj szembe vele és lépj tovább, hiába ne szenvedj miatta. Lehet, hogy most csak a barátnőjéről beszél. De eljön az idő, hogy te fogod érdekelni, de te akkor már boldog leszel nélküle, és így fogod igazán megleckéztetni, hogy elfelejted! Szóval, fel a fejjel, l3pj tovább, töröld mindenhonnan, tiltsd le, beszélgess, barátkozz, légy boldog!

2019. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Remélem, már letiltottad, de ha nem, én is egyetértenék a többiekkel. Amíg nem tiltod le, addig élvezkedni fog azon, hogy te hallgatod a love story-ját a másik lánnyal. Mert hidd el, ő ezt élvezi (Avagy ha nem tudja, hogy ő ezzel bánt téged, akkor szociopata. Lehet választani). Van barátnője, de mindig kell valaki, akitől még plusz megerősítést kap. (Ritka elcseszett pasi lehet szegény, ne haragudj ezért) Nálad már az is győzelem, hogy ezek után meghallgatod. Becsüld magad annyira, hogy végleg kizárod az életedből, mert ez nagyon megalázó. És keress valami jó kis projektet. Sport, nyelvtanulás, főzőtanfolyam :D... tök mindegy csak érdekeljen, legyél lehetőleg emberek között. Az új élmények majd elterelik a figyelmedet, és remélhetőleg egy idő után majd megismersz egy normális pasit is.
2019. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!