Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a lányt nem ismerem teljesen, szinte egy játékban segítettem neki,mint pl. Klánba felvenni,szabályokat,tippek stb stb...

De még nem beszeltunk Messengeren kivül mással.

A masik mostanaba nem magyon kerestuk egymast tarsasagat, szimplan ido hianya miatt,lemaradtam stb stb... és messze is van tolem.

Ti nektek hogy sikerult? Volt hasonlo? Vagy haggyam az egeszet?

Ugy oszinten picit ketsegbe vagyok esve hogy nem lesz meg egy ilyen alakalom vagy meg egy lany kibe szerelmes is lennek...


Remenytelennek latom ezt...



2019. aug. 16. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mi mondjuk meg, legyel onmagad. Mi csak annyit mondunk, hogy barmit csinalhatsz csak ne hagyd. Probald meg.
2019. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most egy kisebb-nagyobb önbizalom hiányom lett...

Nem tudom van e mar párja, inkább várok vele,vagy... nem is tudom...

Már velem fordult elô ez de ennyire még nem...

2019. aug. 17. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!