Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérnék sos! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy, hogy 16/l még sose volt barátom, most akadt egy udvarlóm akivel cserélek, de azt mondja hogy a távolság miatt és mivel nem láthat mindig kell nej valami, és emiatt alsónemű képet kér. Szerintetek? Nem küldtem neki, de ajj tetszik a srác és kétségbe vagyok esve... Azt is mondta hogy nem küldi tovább vagy hogy küldjem snapen megnezi és ennyi nem screeneli le de nemtom... Ti mit tennétek a helyemben?

2019. aug. 17. 14:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Chatelek es nem cserélek, bocsi, helyesírás javító szorakozik
2019. aug. 17. 14:19
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Ne küldj senkinek olyan képet magadról amit később megbánhatsz. Snapen látod ha lescreenelik a képed. Azt mondja nem fogja, de ha mégis mit csinálsz? Ha ennyire szeretne egy ilyen képet akkor nem hiszem hogy elég neki az a 2 másodperc amíg láhatja és sok módszer van arra hogy úgy ments le onnan egy képet hogy a másik fél ne tudjon róla. Amikor már egy ideje kapcsolatban vagy valakivel és tudod hogy megbízható, esetleg akkor küldözgess ilyeneket, de amíg tulajdonképpen egy idegen kér ilyet, eszedbe ne jusson küldeni. Meg eleve ez is hülyeség szerintem, mivel nem láthat mindig, ezért kér egy intimebb képet...de ha csak látni akar miért nem elég neki az arcod?
2019. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson!
2019. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltetheti rád senki, hogy küldj neki olyan képeket, amilyet nem szeretnél. Ha ő is komolyan gondolja ezt, akkor emiatt nem fog megszakadni a beszélgetés. Amúgy meg sok srác képes azért is ilyen kérésekkel előállni, hogy megnézze, hogy a lány mennyire könnyen kapható ezekre a dolgokra. Tőlem is kértek anno hasonlót és csak annyit válaszoltam, hogy "majd egyszer talán meglátod élőben;)". Már ha vagytok azon a flörtölős szinten. De lényeg a lényeg, én nem küldenék neki semmi ilyesmit. Hidd el, nem ezzel fogod megfogni.:) ha meg igen, akkor nem jósolnék a kapcsolatnak nagy jövőt.
2019. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
34%

Tudományos céllal bevizsgálnám azokat a képeket és ha minden rendben van akkor elküldheted őket.


Segítek ahol csak tudok.

2019. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából ez kissé bonyolultabb mint amilyennek tűnik, de az is lényeg hogy mivel még 3 hétig nem tudunk találkozni ezért valami kell neki azt mondta. Meg az is szobajott hogy ha járnánk akkor az is ilyen tavkapcsolat lenne és neki kell kép. De mondtam hogy nem küldök és megszakadt a beszélgetés... Csak nem tudom jól döntöttem e, mert... Van még valami... Igazából külföldi, csak ide jött tanulni, és én mindig is egy ilyen sracrol álmodtam, de ha ezt most elmulasztom, nem tudom hogy később megbanom e. De egyébként nagyon rendesek tűnik a srác és nem tudom

2019. aug. 17. 14:40
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az nem rendes fiú, aki, ha nem kap bugyis képet 3 hét után, már pattint is...
2019. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok megint.

Ne légy naív! A cukrosbácsi is rendesnek tűnik a játszótér mellett. Nincs olyan, hogy elszalasztom. Fiatal vagy és lehet, ez sablonosan hangzik, de sok hal úszkál még a vízben. Ha elhiszed magadról, de ugyanakkor nem játszod a beképzelt p×csát, csak te tudod, hidd el, szinte bárkit megkaphatsz. Nem akarlak elszomorítani, de ha ilyen feltételeket szab, akkor tényleg csak ARRA megy ki a játék. Nem szabad hagyni, hogy kihasználjanak. Ha tényleg érdekled, úgyis keres és majd idővel kialakul köztetek AZ is, de ha nem, akkor menjen k×rvázni.

2019. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Aki ilyet kér, az nem a barátod. Ja és de, meg fogja mutatni másoknak is.
2019. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez baromság. Én nem akarlak bíztatni, én már ezer nőtől kértem. Volt akitől csak azért, mert szexuálisan vonzott, de tudtam, hogy semmit nem akarok, volt akitől pedig akartam, csak türelmetlen voltam.


Viszont! Egyikkel sem éltem soha vissza! Soha. Még azzal sem, aki megérdemelte volna. S nem is tervezem. A legtöbben szerintem csak simán örülnek ha kapnak, miért rontanák el visszaéléssel?


Persze van, hogy egy csomószor gond lesz ebből. Én úgy vagyok vele, hogyha nincs rajta arcod és semleges helyen készíted, akkor kit érdekel? Fent leszel a neten több millió/milliárd meztelen kép között, senkit nem érdekel. Egy idő után talán ez elkerülhetetlen is lesz. Ha rendes lány vagy/rendes körökben és akarod, ne csinálj belőle ügyet szerintem.

2019. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!