Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék ekkora friendzon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ekkora friendzoneból kikerülni?

Figyelt kérdés
Na tehát arról lenne szó, hogy van egy csaj, akivel ha jól számolom 8 éve osztálytársak vagyunk, de kb hat évig egymáshoz se nagyon szóltunk, de az elmúlt 2 évben nagyon megtetszett, és elkezdtem érdeklődni felé, csak kiderült, hogy van egy barátja, és emiatt engem instant berakott egy kisebb friendzoneba, elkezdünk egyre többet beszélni messengeren elkezdte mesélni nekem a problémáit, hogy a barátjával nem is jönnek ki annyira jól, és, hogy már nem is annyira szereti, és hogy lehet, hogy szakítaniuk kéne, és hogy mi a véleményem erről.. Én azt mondtam neki, hogy Ez az ő döntése, és ha nem szereti akkor szakítson vele. (Itt elkezdtem megint próbálkozni mégjobban közeledni hozzá) Utána kb 2 hónapig húzta ezt a szakítás dolgot, már engem is eléggé idegesített vele, hogy szakítson már végre, had jöhessek vele össze, aztán egyik nap bejelentette, hogy szakított vele, és hogy mekkora megkönnyebbülés meg stb, itt éreztem hogy Ezaz! Most elkezdhetek felé közeledni, egész éjszaka beszélgettünk, próbáltam egyre közelebb kerülni hozzá, erre másnap bejelentette, hogy az egyik sráccal amúgy tegnap a beszélgetésünk előtt, beszélt egy kicsit, és valahogyan összejöttek... Ez kb 2 hónapja volt, és azóta már ezzel a sráccal is megromlott a kapcsolatuk egy kicsit, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy minden nap amikor beszélgetünk, megkapom tőle, hogy Jajj, ő annyira örül hogy én itt vagyok neki, és hogy végre egy barát akivel mindent meg tud beszélni, és, hogy én vagyok a legjobb barátja... Most csak azt várom már megint, hogy tényleg szakítson ezzel a sráccal, és hátha olyankor fogok tudni majd valamit lépni... Ti mit csinálnátok a helyemben?

2019. aug. 18. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Magad raktad ebbe a szerepbe, hiába változtatnál, ő nem úgy néz rád. "Barátból" is amúgy a szemetes kategóriának tűnsz, akire mindent ráhány, azon talán tudnál kicsit javítani, de ugye nem ez a cél és az sem lenne biztos.


Nem barátként kell viselkedni, ha össze szeretnél jönni mással. Ezzel a lánnyal hiába várod hogy szakítsanak, veled nem lesz semmi. Másnál keresd a szerelmet és tanulj ebből.

2019. aug. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Mi az a friendzone? Nem magyar vagy?
2019. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Sosem akart tőled többet a csaj, csak panaszkodni akart neked. Te vagy az a megbízható barát akinek mindent el lehet mondani, a másik pali meg az, akire ténylegesen vágyik. Inkább barátnőjének tart téged vagy meleg barátnak, akivel lelkizhet rogyásig, közben meg rommá kúrja az a kan aki fel is izgatja.

Nővel nem beszélgetünk hónapokig, ha az első héten nem tudod elhívni randizni, akkor dobd.

2019. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te vsak azért vagy neki a legjobb barátja ,mert ki tud neked lelkizni. C

Vagyis te neki csak egy beszélgető partner vagy.

2019. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezt te tenyleg igy gondolod?"

Miért, nem írtam le schwagi?

2019. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!