Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé vagy elegyedjek vele szóba edzésen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Edzésen tetszik egy fiú de sajnos mindig a haverjaival jár, és az egész társasággal nem váltottam még egy szót sem. Valahogy úgy kéne alakulnia a dolgoknak, hogy vele kerüljek párba a köredzéseknél de erre ritkán van esély viszont csak akkor van esélyem vele "kettesben" lenni és esetleg váltani vele pár szót. Olyan gyáva vagyok hogyha nem úgy alakulnak a dolgok és magamtól nem merek odamenni hozzá hogy megkérdezzem, leszünk e párok. Egész nyáron nem láttam mert csak suli közben járnak és ezért várom a szeptembert hogy végre visszajöjjenek edzeni viszont akkor is csak heti 1x max 2x fogom látni és most életemben először úgy érzem hogy ez a fiú nekem tényleg nagyon tetszik annyira jó lenne megszerezni és szeretnék is tenni érte csak nem tudom hogyan.


Légyszi aki tapasztaltabb írjon pár tippet, tanácsot mert én még sosem kezdeményeztem ilyesmi kapcsolatot és tudom hogy nagyon esetlen lennék de nem akarom lejáratni magam. Írjatok fiúk lányok egyaránt, mindenki véleménye érdekel és kérlek írjátok meg a korotokat és nemeteket a komment végén.


Egyébként kicsit önbizalom hiányos vagyok, mert van egy kis túlsúlyom. 79 kg vagyok, és azért kezdtem edzésre járni hogy fogyjak, ekkor láttam meg Őt is. Eredetileg 93 kg voltam, és látott kövéren, akkor eszembe sem jutott hogy bármi lépést tegyek mert okádékul néztem ki, most sem vagyok tökéletes de talán ha visszajön és meglát, majd értékeli rajtam a fejlődést :D


Előre is köszi a válaszokat!!



2019. aug. 18. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyáshoz igy tovább!! :*

Szóval, szerintem, ha tenyleg tetszik, először csak próbalj meg vele szemezgetni, mosolyogni rá, hogy felmérd, hogy van-e nala esélyed. Ha ezt viszonozza akkor kevesebb az esélye, hogy kikosaraz(ami lassuk be elég kellemetlen lenne, nem azért mert nem vagy az esete hanem azért mert akkor lehet máshová kéne menned edzeni) ha úgylátod, hogy érdeklődik irántad, akkor meg edzés után menj oda csak pár szót dumálni vele, elég valami badarság is, hogy "jaaj, hogy telt a nyarad?" Vagy "huh de kifáradtam" stb. Vagy valami aktuális dologról ami edzésen történt, mondjuk beszélhettek az edzőről vagy hasonlók, a lenyeg az, hogy az egész ilyen baráti laza duma legyen, ne görcsölj rá, természetesen izgulni fogsz előtte, de jobb egy hoppá mint egy mi lett volna ha, lehet megbánnád, ha nem kezdeményeznél kicsit es az edzés tökéletes táptalaj lehet. Csak lazán, aztán egyre többet dumálj vele ha egyedül látod, vagy akár barátnőiddel többen is odamehettek, és akkor a tarsasag sem baj, csak barátkozó tinik vagytok na! :DD hidd el nem fog bunkó lenni, ha vissza is utasít miért lenne tapló veled? Te sem lennél az, sok sikert csajszi!

16/L

2019. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!