Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lán akiért odavagyok, de nem tudom hogy ő mit érez. Folyton néz meg szerezni is szoktunk. Mikor beszélünk zavartan csavargatja a haját és van hogy elpirul. Tegnap meg ma is többen együtt voltunk az évfolyamból ilyen tanfolyamon. A szünetben írtam neki hogy jöjjön ki velem beszélgetni. Mivel festő tanfolyam volt minannyian festékes el voltunk . Viszont neki volt az arcán egy kis festék amit óvatosan letöröltem. Megfogta az arcán levő kezemet aztán elpirult elengedte és elnézést kért.

Szerintetek tetszem neki? 16F



2019. aug. 18. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*szoktunk szemezni
2019. aug. 18. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy számára közömbös az tuti, próbálj vele szorosabb kapcsolatba kerülni, de ne éreztesd, hogy csettintésre ott teremsz ;) de amugy ez nagyon édes :DD
2019. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyeneket olvasva mindig visszatér a bizalmam a következő nemzedékben :)

Tényleg aranyosak vagytok :)

Az alapján, amit írsz, tetszik neki a közeledésed.

2019. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Várom még az ötleteket.
2019. aug. 18. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonyára tetszel neki.
2019. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!