Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak rá? Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap tartottunk nálunk egy bulit amiben megismertem egy aranyos fiút, és hát megcsókolt. Egy kicsit volt bennem, és benne is ital. Tartós kapcsolatot szeretne ahogy én is, csakhogy én most nem merek lépni. Szegénynek azt mondtam hogy nem állok még rá készen (de nem a tartós kapcsolatra értettem). Utána is velem volt, és törődött velem. Reggel tesómnak mondta is, hogy bejövök neki. De már józan állapotában mondta. Én most nem tudom hogyan írjak rá vagy rá írjak-e. normális válaszokat megköszönöm!

2019. aug. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írj rá és mond el neki hogyan értetted. :)
2019. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 18. 23:13
 3/4 anonim válasza:
79%
Ha ilyen normalis volt veled,alkohol hatasa alatt is akkor szerintem irj ra!Akar csak egy "Szia" is megteszi.Tudom nagyon nehez,nekem nagyon sokaig tetszett egy fiu,majdnem 4evig,nem mertem rairni aztan vegul raszantam magam ,es olyan jol elbeszelgettunk,szerintem ne huzd az "idotoket" mert en is ezt tettem es el voltam foglalva vele,mikozbe nagyon kulonboztunk es ezert nem lett semmi.Szerintem irj ra,aztan meglatod h lesz e valami.
2019. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Küldjél neki egy szmájlit.
2019. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!