Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintek kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek kérdezzem meg hogy lesz-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe teljesen be vagyok zúgva. (Nagyon jó barátok vagyunk) tegnap átjött hozzám és beszélgettünk. Azt mondta hogy szeretne nekem mesélni valamit. Mondtam hogy csak nyugodtan meghallgatom. Az ágyon kicsit összekuprodtott felém fordult és el kezdte mesélni a dolgokat a barátságunk elejétől hogy mit miért csinált hogy az elejétől fogva szeret. Egy kb 20 percig meséle ezt, aztán elhallgatott egy kis idő után mondta hogy: “ és most jön az hogy bocsi de én mást szeretek” na ekkor már folytak a könnyei. Odamentem hozzá átöleltem ő befészkelte a felyét a mellkasomba és csak annyit mondtam neki hogy nem ez jön és megcsókoltam. Újra elkezdett egy picit sírni és hüppögve mesélte hogy én vagyok az egyetlen fiú aki ilyen rendes és gyengéd vele. Elhallgatott. Ezután az egész után elnézést kért és ahogy az tervezve is volt nálunk aludt de az éjszak egy pontját (mikor én még ébren voltam észre vettem hogy nyúszörög mintha rosszat álmodna. Felriadt és megkérdezte hogy át jöhet-e az ágyamba mondtam hogy persze átöltem és így aludtunk el. Nem rég ment el.

2019. aug. 19. 10:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*fejét
2019. aug. 19. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Mást szeret és téged csókol... ajjé
2019. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Masodik, szerintem arra gondolt, hogy a lany azt hitte hogy a fiu azt fogja mondani mast szeret.

kerdezd meg! Szerintem igent mondana

2019. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ő engem szeret és azt hitte én fogom ezt mondani. De nem így lett
2019. aug. 19. 11:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha 1-1 , csodákra képes...
2019. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 úgy történt ahogy mondod! És hívjam el randizni és ott vagy hogyan?
2019. aug. 19. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Alap! Ha szereted a romantikus nagyjeleneteket, akkor hívd. De amúgy bárhol, bármikor szerintem. :)
2019. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt már nem igazán lehet elbaszni.
2019. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt kérdezni így konkrétan!


Ha megcsókolt akkor már elvileg a barátnőd!

2019. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet konkrétan ne kérdezz meg, sztem olyan általános alsós szint h "járjunk?"


Inkább hívd el randizni, legyetek együtt.

Ez majd kialakul.


Ha mindenképp kiakarod mondani h na mostantól pár vagyunk, akkor inkább úgy h egy randin azt mondod h szeretném felvállalni (barátok előtt pl) h téged szeretlek és h te vagy a párom. Valószínű aztmondja okés, innentől meg kivan mondva. Ennyi

2019. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!