Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam meg a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a lányt akit megismertem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, sikerült megismerkedni vele személyesen egy alkalommal, mivel nagy távolság van köztünk messengeren tudok kapcsolatba jutni. Sajnos nem tudok elkezdeni vele beszélgetést mert úgy gondolom mint ha érezné a félénkségem, de mikor valahogy elkezdünk beszélgetni akkor meg nem tudok konfortzónámon túl jutni.Valami féle tanácsra vagy bátorításra lenne szükségem.

(remélem érthetően letudtam irni a gondolataimat)



2019. aug. 19. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Menni fog! a távolság igen megnehezíti, rengeteg embert ismerek akik a távolság és fétékenység ellenére is megtudják csinálni! Szerintem sima ügy, bizz benne, nemkell félni, ha meg is csalna akkor hiába lakik 10méterre tőled, akkor is megtenné, de ha nem olyan lány nemfogja!
2019. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!