Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha sokszor mondjátok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor mondjátok és mindenkinek hogy nem jön be valaki aki bejön akkor az úgy nektek is sikerül hogy tényleg ne jöjjön be? (Csak kíváncsiságból kérdezem)

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
he?
2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem.
2019. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánaat azt hittem így érthető lesz. 😅 Megpróbálom átfogalmazni. Szóval hogy van valaki aki bejön neked de nem lehetséges hogy legyen köztetek valami vagy csak szimplan ugy gondolod nincs esélyed és emiatt ilyen bebeszélés szerűen mindenkinek azt mondod nem jön be. De amúgy ezek szerint csak én csináltam ilyet 😂
2019. aug. 21. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kedves kérdező azt szeretné kérdezni, hogy el tudja-e hitetni magával, hogy nem jön be neki valaki aki egyébkrmént bejön neki. Egyébként kis időre meg tudod csinálni de egy idő után akkor is rlőjön belőled hacsak nem találsz addigra valaki mást.
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Többszöri elolvasásra azért sikerült megérteni. Attól függ mennyire jön be az egyén. Ha csak kicsit, pszichésen biztosan hatékony lehet. Nekem anno nagyon bejött egy csaj és habár többször mondtam másoknak hogy nem jön be, ugyan úgy tetszett. (Sőt szerelmes is voltam akkor)
2019. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2019. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!