Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes probálkoznom vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes probálkoznom vagy halott ügy?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon bele vagyok esve. Voltunk bulizni és annak ellenére, hogy egyértelmű jeleket adtam neki, ő inkább más srácok társaságát kereste. Az este végére nem bírtam tovább és megkérdeztem, hogy lenne-e nála esélyem. Azt válaszolta, hogy egy kevés. Akkor nagyon elkeseredtem, de lehet inkább örülnöm kéne, hogy igaz, hogy csak egy kevés, de legalább van egy kis esélyem? Érdemes lenne probálkoznom nála?
2019. aug. 21. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feladni ;)
2019. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Amugy szerintem nem sok rá az esély, de ez jobban hangzott, mintha azt mondaná, hogy nem. Főleg, hogy más srácok társaságát keresi inkább.
2019. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez lánytüggő, van aki a nem helyett mondja udvariasságból, van aki csak kéreti magát és ez akár igent is jelenthet, ez szerintem abszolút megér egy próbát, sokkal jobban állsz, mintha elképzelni sem bírná, hogy legyen esélyed, innentől kezdve ha ügyes vagy, még akármi lehet.
2019. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy tudja hogy oda vagy érte és valószínűleg élvezi hogy felbsz a plafonra a viselkedésével, mert annál jobban tepersz, neki meg annál jobb érzés hogy epedezik érte valaki és úgy ugrál ahogy ő fütyül.


Nem írtál többet a körülményekről és az eddigi kapcsolatotokról, nekem ennyiből ez jön le.

2019. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pincsi kutyának jó leszel, ezt jelento .

Közben meg szétkefélteti magát másokkal.

2019. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Egy kevés."


a hiúságát meglegyezgetted és tetszik neki, de nem akar tőled többet.

viszont arra jó leszel neki, amikor szüksége van rád hogy a hiúságát legyezgesd. és csak eddig a pontig fogsz kelleni neki

:(

2019. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!