Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátomba. Mit tegyek? Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én fiú vagyok, és van egy lány aki nálam egy évvel kisebb, már több mint 10 éve jó barátok vagyunk, még óvodában ismertük meg egymást. Evel a lánnyal mindent megbeszélünk, sokszor találkozunk, kb. minden titkomat tudja, és én is az övét. Na tehát az a helyzet hogy nagyon szerelmes lettem belé már egy jó pár éve, el is mondtam neki, és azóta mintha többet beszélgetnénk, sokszor rámír, hogy "mizu?" meg ilyenek. Szerintetek ezek jelek? Akarhat tőlem valamit? A múltkor elárulta hogy még általános suliban ő is szerelmes volt belém. Hogyan hódítsam meg? Nagyon szép lány és nagyon szeretem.

2019. aug. 23. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tökéletes barátság van köztetek, ne tedd kockára.
2019. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő már nem a barátod,hanem a szerelmed. Innentől kezdve,hogy mást érzel,többé nem vagytok barátok.

Valódi barátságban MINDKÉT FÉL barátságot érez.

Sajnálom.

2019. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hivd el egy randira, mondd meg neki hogy te tobbet szeretnel a baratsagnal.


Ha igent mond, akkor jo.


Ha viszont nemet mond, akkor a kovetkezo lepes az, hogy kozlod vele, hogy akkor vege a baratsagnak koztetek. Ilyenkor altalaban elgondolkodik a csaj, viszont fontos hogy ezt ne hisztizve tedd, hanem higgadt fejjel.


A masodik opcio nem konnyu, de hidd el, ha nem akar tobbet a baratsagnal, de baratok maradtok csak szenvedni fogsz.

2019. aug. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van most velem!!!!
2019. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as mintha csak nekem írtad volna...pont ugyanezen megyek át én is...
2019. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!