Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy mainstream topik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy mainstream topik lett ez is itt de? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés

Most hogy nem sokára itt az iskolakezdés, elég stresszes vagyok mostanában.. Leginkább azért mert próbáltam nem gondolni az egyik tanárra, max egy hétig sikerült elterelni a gondolataim, utána visszatértek. :'D Ahogy meglátom úgy zakatol a szívem, mintha ki akarna ugrani. Az sem segít a dolgon, hogy én és a barátnőm is figyelmesek lettünk pár "jelre" amiből arra következtethetünk hogy bejövök neki. (Ezeket nem szeretném kiírni, mert hosszú lenne, ha valakit érdekel privátban leírhatom). Szóval most hogy kb 1 hét múlva suli, szeretném "megfigyelni" hogy tényleg tetszem-e neki. Fontos tudni, hogy nekem nem a tanárom, csak tavaly sokszor helyettesített nálunk, plusz ugye folyosókon látjuk egymást.

Milyen jelek mutatják azt hogy tényleg bejövök neki? Köszi ha végigolvastátok és segítetek! 🖤


2019. aug. 23. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és lány vagyok, páran félreértettek :D

És a pasi fiatal.

2019. aug. 23. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát engem is utánozgat a kiszemeltem, felém áll a lába, szemez velem stb de legfőbb jel ha beszél is. Keres.
2019. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedofil? Messzirol keruld el 🐻
2019. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a nyár alatt jöttem rá hogy egész végig tetszettem egy osztálytársamnak
2019. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy tanár nem fogja miattad fèlredobni a munkáját,hiába alacsony a pedagógusok fiezetèse...
2019. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nenenenenenene, csak ne
2019. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem :D majd ha végeztél a suliban,addig még ne akart tönkre tenni senki életét.
2019. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!