Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany az eletemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany az eletemben segitseget szeretnek kerni. Aki tudj jokat irni az tudna egy ertelmes valaszt irni?

Figyelt kérdés

Nos az van h Julius fele egy buliban megismerkedtunk az adott lannyal.

Eleinte nemigen beszeltunk,azonban bejelolt facen es raintegettem azota beszelunk... ez ugy kb 2 honapja

Nemtudom mi tevo legyek,nagyon jol kijovunk egymassal szeretek vele beszelgetni nagyon. Van h direkt nem irok neki vissza es o keres engem..

csak viszont visszament az exehez ez a bokkeno. Nekem olyanokat mondott h nagyon nem szeretik a szulei es h ha ez komoly koltozzon hozza mert nem tamogatjak ezt gondolom en.. biztos megvan az oka errol nem kerdeztem

Latok 1-2 olyan jelet ami miatt bizakodhatnek de nemtudom...

Vmi otlet esetleg?


2019. aug. 25. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól döntött a lány.
2019. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham ertem is...
2019. aug. 25. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Engedd el. Neki ez a legjobb és neked is. Legalább szembesített téged a dolgokkal és nem bolondított. Lehet,hogy nem fog tartani az exével a dolog,de legalább nem úgy kezdett el veled kapcsolatot,hogy valaki után sovárog.
2019. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ejszakabol csak jatszotarsat keress ne kpcsolatot. A jo lanyok nem ilyenek! !! Engedd el es szedj fel egy normalis csajt aki nem sajnaltatja magat par nap utan es megy vissza rafinaltos okokbol az exhez mert mellted is felre fog jarni :)))) pontozzatok le nyugodtan, de at latok szitan ;) ez is valami depis alkoholista csaj lehet aki pitcsa nadragba feszit a deakteren.
2019. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez felejtős,az ilyen lányokkal csak a baj van,ha össze is jönnétek mindig a hiszti,sajnáltatás menne.Szerintem örülj inkább,hogy az exéhez ment vissza.Az sem lehet véletlen,hogy a szülei nem kedvelik,de a lányt ez nem érdekli sokat elmond róla.
2019. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2019. aug. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!