Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16éves vagyok Segítenetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve152 kérdése:

16éves vagyok Segítenetek hogy hódítsam visza az ex barátnőmet? Aszt irta hogy már nem akar visza és hogy leszárja mert neki már más tetszik, nem érez irántam már semmit Aszt mondta minek erőltese aszt amit nem aka hogy hódítsam visza magamhoz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél neki egy helyesírási szótárt.
2019. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

kicsit segítek: "azt" , "vissza" stb...

ha nem tetszel neki és nem érez irántad semmit , ne ertöltetsd, mert csak rosszabb lesz. Neked is és neki is. Ezt ell kell fogadnod

2019. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak anyi bocsi a helyes írásért szlovák vagyok és nem magyar előre is köszi
2019. aug. 26. 00:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól mert szlovák vagy ezek alap dolgok,ha beszéled a nyelvet,na de mindegyis.Semmit ne tegyél,hagyd békén a lányt mint írta is lezárta,őt már más érdekli,ergo téged teljesen kizárt nyilván volt valami oka ennek.
2019. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is meg próbálok nem rá irni
2019. aug. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!