Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsam meg ezt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg ezt az erős kapcsolatot köztünk? Miért irogat mindig?

Figyelt kérdés

Röviden arról lenne szó, hogy egy hete szakítottunk a párommal, majdnem 2 év után, és azóta egyfolytában ő jár a fejemben. Próbálom magam lefoglalni, de nagyon nem segít semmi.

Egyszerűen hiányzik az, hogy valakivel bármikor, majdnem naponta beszéljek bármilyen témáról...akivek nem érzem azt, hogy bármikor is zavarom vagy már idegesítem.

Ezzel ellentétben szakítottam vele, és el akarom felejteni.

Úgy látom, hogy talan ő is ebben a szituban van, mert egyfolytaban "igényli" a jelenlétemet, persze telefonom keresztűl.



Hogyan felejtsem el, és értessem meg magammal azt, hogy nincs többé az a barátom, akivel ennyire baráti viszonyban tudtunkb bármikor beszélni?

Van valami jelentősebb más oka annak, hogy azt érzem emiatt, hogy az életem egy részét szakították ki?



2019. aug. 27. 23:27
 1/4 anonim válasza:
Nincs jelentősebb oka, veszteség ért, és ez most fáj. Idővel ez el fog múlni. Addig meg beszélgess a barátaiddal, családoddal, biztos van, amikor nem zavarod őket. Vagy foglalkozz magaddal, keress egy hobbit, tanulj valami újat. :)
2019. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év? Én 1 hónap után nem tudom kiverni a fejemből azt a lányt akivel 5 napja lett vége. Persze hogy hiányzik
2019. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?
2019. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan? Sehogy. A gyász folyamata egy 1 hónapostól 1-2 évig terjedő dolog. (nyilván a kötődés erősségétől és hosszától függően)

Ha rosszul vagy, ne szégyelld! Ha szomorú vagy sírj! Ha hiányzik gondolj rá, de csakis a negatívumokra!


Ha fel akarod gyorsítani a folyamatot, akkor kidobod a tárgyakat amik rá emlékeztetnek, megszakítod vele a kapcsolatot, elmész terapeutához.

De ezen nem lehet egyről-a kettőre átesni.

2020. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!