Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy úgy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy úgy van ahogy mondja?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy kezdődött a story hogy elmentünk egy szórakozóhelyre haverjaimmal meg egy pár lány ismerőssel akik közül az egyik tetszik nekem. Elvoltunk, iszogattunk és egyszer elkísértem a wc-ig a lányt. Megvártam hogy visszajöjjön és ő megfogta a kezem és bevezetett a tömegbe. Pár perc mulva átölelet és nem tudom már hogy hogyan de elkezdtünk smárolni. Ezt a többi ismerős is látta, páran oda is jöttek és annyit mondott a lány nekik hogy "Mi nem csináltunk semmit", kézen fogott és elmentünk, és kb az est végéig smároltunk. Másnap egyik lány a társaságból elhívott egy pizzázóba (egyik haverom is velem jött) ahova jött a csaj is akivel buliban voltam. Akkor nyílván mindenki arról az estéről faggatott minket, neki az volt a válasza hogy nem emlékszik sok mindenre. Mikor hazaértem rámírt és bocsánatot kért amiért ilyen helyzetbe hozott, utánna elég hosszan beszéltünk. Mondta hogy következő héten menjek el vele meg pár ismerősünkel fagyizni és nyilván rávettem magam. Ekkor már nem volt annyira feszült, sokkal felszabadultabban viselkedett. Ezen az egy héten kb 2-3 szor találkoztunk, csütörtök volt az utolsó, szintén írt hogy mikor jövök ki a suliból, az iskola előtt megvárnak. Aztán elmentünk kajálni megint csak ott volt pár barátumk aki tud a dolgokról. Aztán hazamentünk és most itt van péntek, megint megyünk bulizni és igazából ott van az egyetlen publikus hely ahol 2-en tudunk lenni a többiektől elszakadva, ha nincs velünk senkinsokkal felszabadultabban beszél velem is. Szerintetek csak egy véletlen este volt, vagy tetszem neki? Negatív commenteket légyszi hanyagoljátok, rendes válaszokat viszont nagyon köszönöm!

2019. szept. 6. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez vagy rád fog akaszkodni vagy 2 hét után rád se néz.
2019. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb, ha elhívnád, hogy találkozzatok ketten???

Elég sok lehetőséget adott már neked azzal, hogy mindig elhív, ha mennek valahova.

2019. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el te. Talalkozzatok hamarabb mint a többiekel
2019. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!