Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék ebben a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ebben a helyzetben segíteni neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy làny Panka. Panka egy gyönyorűszép csinos lány, aki nagyon nagyon aranyos. De van az osztályban Sára és Ádám a tökéletes pár akiket kb mindenki imád. Én teljesen bele vagyok zúgva Pankába és nagyon sokat szokott nelem elmondani mindenről mert én vagyok az egyetlen aki meghallgatja. Egy pár napja volt a szülinapja és rendezett egy bulit ahova mindenkit meghívott és mesélt nekem róla hogy milyen lesz szuper bulit csinált és baromi sokat dolgozott vele meg költött rá. De pont aznap volt egy éve hogy összejött egy a tökéletes pár szóval szerveztek egy bulit és Panka buliába senki nem ment el (én sem tudtam sajnos mert a szüleimmel kellett lennem) szegény azt kellet mondania a szüleinek hogy fergeteges buli volt, minden elfogyott miközben csak átvitte a másik buliba hogy érezzék jól magukat egyenek igyanak. Szegény teljesen magányosnak érzi magát és nincsen semmi önbizalma. Szeretném felvidítani, mivel szeretem szőrnyű látni ahogy sír. De fogalmam sincs hogy vidíthatnám fel valahogyan. Ti mit csinálnátok a helyemben? Érezetessem vele hogy szeretem vagy mit tegyek és hogyan? Bármilyen ötletet szívesen fogadok!

2019. szept. 7. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit erzel.. lehet jobb kedvu lesz...
2019. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény Panka😒

Nem kell direktben felvidítanod. Az erőltetett dolgok nem jók.

Legyél mellette, érezze rád számithat. Szerintem érzi is ha megosztja veled a gondolatait.

Remélem te azért felköszöntötted!

Ha par napja volt és megteheted, elhivhatnád valahova egy pót köszöntőre. Nem flancosba, kis meghitt köszöntő.

2019. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy én felköszöntöttem, és olyan ajándékot adtam neki amire tudom hogy vágyott. Tök boldog is volt mert nyilván őrült az ajándéknak és nagyon várta a bulit. Kb 10 éves kora óta arra vágyott hogy lehessen egy igazi amerikaias sweet 16 bulija és erre gyűjtött tervezte meg is csinálta teljesen egyedül és élete legrosszabb élménye lett.
2019. szept. 7. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Legyen büszke rá! Ő megtett mindent!

Érezzék sz@rúl magukat a többiek, hogy bár meglettek hívva, nem szóltak neki, hogy nem mennek.

2019. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez meg kamunak is gyenge.


Sweet 16, meg 1eves buli, hagyjad mar.. Szoval a 16eves par, bulit rendez masoknak mert ok osszejottek 1eve. Az ilyen evfordulokat maguk szoktak unnepelni a parok, semmi racionalis indok nincs hogy en elmenjek akar a legjobb baratom évfordulójara. Az a baratom es a bnoje MAGANUYGE lenne. Ez nem hazassagi evfordulo, hanem tiniszerelem. Rohej.


Meg az is nevetseges hogy egy nap van a buli, ugyanazok a vendegek es megsem tudja a lany hogy a vendegei mashova mennek. Senki nem mondta neki hogy figyu Gizi, masik bulira megyunk, nem a tiedre, te csak keszulj, majd a kajat hozd at.



Szanalmas probalkozas, kicsit sok amcsi tinifilmet neztel..

2019. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!