Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit ha sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha sokat szemezünk egymással?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most kezdtem az új sulimat,és az osztályomba van egy nagyon helyes srác, és elég jól néz ki.

Párszor rá nézek aztan azt veszem észre hogy ő is néz, majd elkezdunk szemezni.

Legtöbbször mindig én nézek el, mert zavarba jövök. Illetve nem szeretném ha azt hinné hogy tetszik nekem,mert mivan ha én nem neki?! A srác eleg menonek számít, ilyen szarok mindenre típus. Szóval kérlek segítsetek hogy tudom el érni hogy megszolitson!? Vagy egy szemezesbol meg lehet állapítani hogy kedves vagyok számára csak nem mer megszolitani?Előre is köszönöm



2019. szept. 7. 08:56
 1/3 Barackoshányás ***** válasza:
Jelenthet
2019. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen menő srác, akkor benne van a pakliban, hogy mindenkivel ezt csinálja. De jó hír, hogy most minden új, mindenki ismeretlen és ezt kihasználhatod. Legyél jófej, nyugodt, vicces, értsd a viccet és nevess vele ha valaki mond valami hülyeséget órán stb. szóval csináld azt, amiről tudod, hogy neki is tetszene. Ha tetszel neki magától biztosan fog közeledni vagy talál rá alkalmat, hogy együtt legyetek sulin belül vagy kívül ha nem is hivatalos randi formájában. Remélem fog ebből valami alakulni és nem csak egy f*uckboy, hétfőtől pedig ügyesen!:)
2019. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind kettőtöknek, igyekszem majd még puhatolozni nála 😁

Várom a többi gondolatokat is :))

2019. szept. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!