Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja szerintettek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja szerintettek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szerelmes vagyok régóta, és most úgymond közelebb kerültünk egymáshozz.. Nagyon kedves aranyos volt velem. Aztmondta szerelmes belém. Az egyik legjobb barátom viszont azt mondja hogy ne legyek vele mert csalodni fogok, viszont én tényleg szeretem. Többen is mondják hogy ö nem olyan aki szerelemből van a lányokkal. Sőt elég rossz hire van a városban is.. Sok hazugság terjed róla. Igazábol csak cigizik, de mások már azt is ráfogták hogy drogozik ami nem igaz ő is mondta hogy ő nem csinál ilyent... Mit tegyek? Én tényleg szeretem. De mivan ha csak arra kellek neki? Hogyan beszéljek vele normálisan? Hogy kérdezzem meg tőle hogy mik a szándékai? Nemvolt még senkim és nemtudom mit mondhatnék neki.. Komolyan gondolja velem szerintettek?

2019. szept. 7. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Naiv vagy :(
2019. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz benne? El tudod mondani?

Szerelem? Vagy csak az izgat hogy és amit pletykálnak róla?

Gondolod azzal fogja kezdeni a kapcsolatot, hogy "igen, én füvezek"?

Hogy kérdezd meg komolyak e a számndékai? Ha csak arra kellenél neki. Szerinted mit fog válaszolni?

Hogy mik a megérzéseim?

Fogunk még itt felőled olvasni, hogy mit csinálj ...

2019. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már bocsi de szerintem téged átakarbaszni 🤔
2019. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!