Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki (kicsit hosszú)?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik (nem tudja) és ma kétszer is észrevettem, hogy nézett. Egyszer, mikor mentem fel a lépcsőn akkor lenéztem és láttam hogy néz, és egymás szemébe néztünk, egyszer meg mikor ült a barátnőivel az asztalnál, akkor láttam hogy engem néz, és mikor ránéztem gyorsan elfordult. Meg elég félénk, azt tudom, és (valószínűleg) ez miatt nem mer a közelemben lenni. Szerintetek tetszem neki? Vagy van rá esély?

2019. szept. 11. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bejössz neki. Vagy akár szimpi is lehetsz. Mivel nem néz senki rád csak úgy,többszörösen is.

Írj rá,ha tetszik(lehetőleg úgy kezd hogy mizu,hogy vagy) sbt..Az nem annyira fog úgy tűnni,hogy szeretnél tőle valamit(ha meg minden nap,vagy nem mindennap de azért van olyan mikor irkáltok akkor meg könnyebb.)

Szóval sok sikert:)

2019. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
Esély nyilván van rá. Ennyiből meg nyilván nem lehet megmondani. Bár a városi legendák szerint igen. XD Idk.. nem vagyok nagy mestere a szemezésnek meg a "nézésnek" mert hát qrvára nem látom a másikat szóval meh. XD
2019. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok..

Ja és hány évesek vagytok?

2019. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
37%

1.: Lehet én vagyok a vén fsz de nem pont az lenne a cél, hogy leessen neki, hogy akar tőle valamit? :D Mármint ha ennyire a "nézelődős" "vegyen már észre" típus akkor valószínűleg nem kell azon parázni, hogy huh jól beégeti mindenki előtt ha félreértette.


Amúgy a szia mizu és hasonló szintű megszólalások egy normális emberi lény esetében instant permabannal honorálandó. :D Értem én, hogy tinipárkapcsolatok de attól még lehet nem totál gyökérül is beszélni.

2019. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző:De de,az lenne. De néhány lány nem olyan hogy máris belemegy a kapcsolatba. Meg milyen már az hogy rá ír azzal máris hogy:Tetszel vagy ilyesmi. Főleg ha nem is beszéltek még és ez még csak kinézet szerint van. HA okos,normális a lány leesne neki hogy csak a kinézetéért szeretne vele lenni. Lehet hogy én más vagyok,de nekem máris az esne le. Szóval előtte ismerkedni kéne,minthogy rá írna azzal hogy:Tetszel stb..Ha meg ismeri,és barátok vagy olyasmi akkor nyugodtan. :DD
2019. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit.
2019. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kezdj el vele beszélgetni. Ha elküld akkor értelem szerűen nem szeretne tőled semmit. De ha beszélget veled, igent mond pl egy randira is akkor nyert ügyed van. Felesleges találgatni. Rövid az élet ahhoz hogy azon agyalj hetekig, hogy éppen kinek tetszel
2019. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:

5.: Ezt én értem de ez a Tini párkapcsolatok kateógira. Nem azért használják a "tetszik" szót mert feláll rá a farkuk / nedves lett tőle a bugyi hanem mert túl ciki leírni azt, hogy szeretik, kedvelik, szerelmesek mert jaj az olyan izéééééééééé.. XD Bocs ha túlságosan is értelemsre siekrült és ezzel rontottam az utánzás hitelességét. :D


Tehát a csaj minimim felkeltette az érdeklődését és nem csak a külsejével. :D Gondolom nem kedveli a nagypofájú osztály nősténybikája karakterú csajokat a kérdező. XD


Nyilván ne azzal nyisson, hogy jó a segged kő pénisz? De azért ha elkéri a háziját én tökön szúrom magamat... jó lenne nem kiégetni a lány idegeit azzal, hogy jaj most tetszek neki vagy tényleg nem tudta leírni azt a 3 sort órán és totál idióta?!


15L szerepében a 27F fszparaszt. :D

2019. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!