Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszek neki? Én már egy éve bele vagyok zúgva

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam. Egy éve ismerem, sajnos csak egy közös óránk van. Tavaly volt pár hónap amíg órákon néha egész tartalmasan beszélgettünk. Azonnal megvolt így érzésre az összhang, úgyhogy rendesen belé is estem. Aztán évvége felé ez sajnos elmúlt. Látom hogy sok másik lánnyal is szokott beszélgetni, így lemondtam róla. Azóta lett barátom, viszont most elég szar a kapcsolatunk, véget akarok majd vetni neki ha nem javul a helyzet (ami ő miatta van).

Ez a srác az évfolyamon meg most mintha elkezdett volna közeledni. Azonnal a tanév első napján megkért, hogy csináljak vele közös kiselőadást. Igent mondtam pedig a téma nem is érdekel. Aztán felvettük neten is a kapcsolatot. A projekttel csak szenvedünk, de suliban is minden nap váltunk emiatt pár szót, ami előre haladás a tavalyi évhez képest. Két napja este már másról is beszélgettünk cseten meg suliban is a folyosón mikor összetalálkoztunk kedvesen beszéltünk pár szót. Tényleg úgy látom? hogy jobban érdeklem őt mint tavaly: Szerintetek?

Bocsi hosszú lett

17/L

(lécci azt most ne írjátok, hogy milyen szörnyű vagyok, van pasim, de másik srác tetszik stb.. ezzel a problémával tisztában vagyok)



2019. szept. 11. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Lehet. Beszélgess vele (de ne a projektről),közeledj hozzá. Sikerülni fog.
2019. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a terv. Meg azt gondoltam, egyszer ha lesz rá alkalmam komolyan beszélgetni, akkor megkérdezem, miért pont velem akarja csinálni a projektet. Mert rajtam kívül még ott van a csoportban 4-5 okosabb és csinosabb lány(szerintem azok) és velük is szokott beszélni
2019. szept. 11. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Értem. Mondjuk így,hogy megkérdezed ,hogy,miért pont te,akkor szerintem egy szerelem vallomás is összejöhet.🙂
2019. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanna S válasza:

3/3 ez nagyon jó ötlet

Amúgy már jobban összejöttetek?

2021. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az akkori barátommal két hétig sem tartott a kapcsolatunk, ezzel a sráccal akiről írtam meg sosem lett semmi, bár továbbra is tetszik :D

Volt helyette egy osztálytársammal kapcsolatom ami a végére hát kicsit toxic lett. :(

Nincs szerencsém

2021. máj. 28. 17:21
 6/6 Hanna S válasza:
Hát az kár
2021. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!