Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem a suluból egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a suluból egy szép lány! Nem merem neki megmondani hogy mit érzek iránta! Mert még szót sem váltottunk egymással! De tudtok javasolni hogy hogyan tudnám elmondani? Csak kellemetlen lenne nekem szemébe mondani! Mi a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel mondjuk snapchaten,vagy kövesd be Instán,ha visszamegy akkor látod,hogy érdekled-e vagy sem.Próbálj meg vele egy társaságba kerülni,utána pedig adni fogja magát a dolog.
2019. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem mielőtt nagyon nyomulni akarnál "puhatold ki" ő mit érezhet irántad. Ha pl. csendes a lány/ zárkózott, akkor figyeld meg, mit reagál a szándékaidra, beszólásaidra, ha azt látod, hogy könnyen megnyílik feléd, akkor próbálj egyre közelebb kerülni hozzá.
2019. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy a hirtelen lezúduló szerelemvallomással probálkozz! Ez el is ijesztheti a lányt,és csak az ellentétét éred el. Elöszőr beszélgess,hívd el sétálgatni,utána jöhet a szerelemvallomás.
2019. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szent ember csak az a gond hogy még sohasem bestélgettünk nem is szólt hozzám ! En se hozzá! Mert visszafogot, csendes meg szégyellős is !
2019. szept. 13. 19:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg attól félek elmondja mindenkinek és ezért kötekednek meg hasonló dolgok !
2019. szept. 13. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem. De ettől még odamehetsz hozzá beszélgetni. Ezért senki sem nevet ki.
2019. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szent ember csak hát nem beszélgettünk még sohasem ! Nem is váltottunk szót ! Mégis hogyan menjek oda es mit mondjak neki? Egyipként egyszer kétszer lázom hogy rámnéz és ha én oda fordulok elforditja a fejét ! De
2019. szept. 13. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát valszeg hasonló szituban van egy srác velem... De amúgy bármiről elkezdhetsz vele beszélni amiről akarsz csak legyen értelmes a kérdés hidd el meg fog nyílni. Csak ne akaszkodj rá.. Lehet ő is úgy van vele mint én és nem tudja mit érez..
2019. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha jó fej nem fogja elmondani.
2019. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!