Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Közép iskolás vagyok. És év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közép iskolás vagyok. És év eleje óta kinéztem magamnak egy fiút. Azota egyre csak jobban és jobban belezúgtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok alkalom volt már hogy leégtem előtte. Nem szeretném leirni az összeset de egy példa: Elvesztettem az egyensúlyom. És pont elotte taknyoltam be. Szóval a lényeg hogy tudja hogy létezem és már nem egyszer szemeztünk is. Szerintetek van esélyem? Ha igen, hogy "hódítsam" meg?

(idősebb mint én)



2019. szept. 15. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a "beégséket" engedd el. Ha szemeztek az jó legközelebb próbálj meg rámosolyogni ha visszamosolyog később integess egyet neki (nehogy elkezdj ott hadonászni csak egy kicsit). Ha ezeket jól fogadja már megpróbálhatsz odamenni beszélni vele valami semleges témáról. Remélem egy kicsit tudtam segíteni,sok sikert, drukkolok! :)
2019. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani,hogy tetszel-e neki.Ha észreveszel jeleket amik nem csak a szemezés akkor jó esélyed van nála,de ha ott megragadt akkor felejtős.
2019. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!