Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valakinek úgy manipuláln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakinek úgy manipulálni az érzéseit hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
Tudom önző kérdés. Egy kocka szemüveges barna hajú kék szemű srácról beszélünk. 1 éve vagyok vele baráti kapcsolatban. Irtó aranyos és szerelmes lettem belé. Ő ezt tudja (ThX osztálytársak🙏) és nem viszonozza az érzéseim. Nagyon szeretném hogy velem legyen, továbbra is kedveltethetném magam, de ez lehetetlen mivel 8.-os idén. Van valami gyorsabb módja hogy össze jöhessek vele? /Tudom nagyon önző vagyok :c/

2019. szept. 16. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Drágáám.. De hisz tudod, ez nem így megy :(

Még ha "erőlködnél" is a dologgal, maximum csak nevetségessé tennéd magad a srác szemében, azt meg gondolom nem szeretnéd.. Szóval csak egy opció maradt-elengedi az ifjút és újabb után nézni:)

2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt-ott láttom jeleit hogy én is tetszenék neki, meg a húga szerint is. A húga mondta egyszer felkeresett és azt mondta hogy XY folyton rólam beszél és kezdhetnék valamit már ezzel...
2019. szept. 16. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, te kihagyhattál egy jó pár órát töriből, és bioszból. Vagy lehet minket tanítottak rosszul, de tapasztalataim szerint az élet nem ér véget nyolcadik után, habár lehet, de nem ez a megszokott.


Az embereket meg manipulálni illetlen, és erkölcstelen. Ha képtelen vagy normális módon becsajozni, akkor általánosan képtelen vagy becsajozni. Remélem elolvasni el tudod.

2019. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aabbgfggfgf ***** válasza:
95%
Most komolyan a gyakorikérdéseken magyarázzam el hogyan manipulálj ennyi információval? XD
2019. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dyk kezdő borderos xd

Sehogy nem lehet próbàlkozhatsz de nem megy majd. Tapasztalat, bàr én ezt nem direkt csinàlom.18/l

2019. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak kérni kell egy szerelmi bájitalt Python professzortól 😉
2021. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na össze jöttetek???😀
2021. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!