Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem. Nagyon zavaros kapcsolat ez, mert sokszor pletykálják hogy én is tetszem neki de ezt ő sose erősíti meg. Mégis mikor együtt ebédelünk (minden nap) látok valamit a szemében.

Ezt egy osztálytársam is észrevette és mondta hogy ez nem olyan tekintett amit a barátok használnak😏. Sokak szerint összeillek vele, és szeretnék is összejönni vele. Van valami mód rá? Esetleg tipp?



2019. szept. 18. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Attól függ mióta ilyen a kapcsolatotok mert ha régóta akkor csak félénk lépni és ezért nem ismeri be soha hogy te bejössz neki de ha csak mostanság ilyen a dolog akkor várj még egy kicsit elöbb utóbb csak lépni fog ha nem akkor állj oda elé és kérdezd meg tőle hogy bejössz e neki ha nem ad egyenes választ akkor nem éri meg vele foglalkozni mert akkor az életben nem fogja bevallani hogy bejössz neki meg járni akar veled.
2019. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira tetszesz neki,akkor elöbb-utobb lépni fog.
2019. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 éve ilyen ez a kapcsolat. Emellett nagyon félős a srác. Lehet hogy fél lépni, vagy hogy elutasítom?
2019. szept. 18. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó barátod? Ha igen akkor lehet hogy nem akarja elszúrni a barátságotokat
2019. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!