Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-kes ez új sulival új osztállyal és új emberekkel jár.

Na már most van egy osztálytársam elötte is ismertem de csak így névlegesen.

Szerintem ő nem ismert engem vagy hát nem tudom de nem is ez a lényeg.

Még nem beszéltünk annyit de amikor ránézek hirtelen ő is rám és elkezd mosolyogni vagy elnéz másfelé.

Általában órákon mindig elöttem vagy mögöttem ül ami szerintem fura.

Az is furcsa mikor például valkivel beszélgetek akkor emgem bámul de amikor észreveszem elnéz másfelé.

Szerintem nem félénk vagyis nem úgy néz ki.

Szerintetek ezek a dolgok jelentenek valamit vagy csak beképzelem?!

Nekem amúgy bejön a srác mert jól is néz ki meg amikor a haverjaival van néha néha mikor arra nézek tök jól elvannak szóval a szeméylisége is biztos jó a dolgozatai is általában ötösek.

Szerintem egy igazi főnyeremény szóval ezért vagyok egy kicsit tanácstalan hogy bejövök e neki vagy csak beképzelem.



2019. szept. 18. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled.
2019. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jelentheti , hogy be jössz neki , de ahhoz hogy tudjuk látni kéne ,hogy néz rád , hogy kapja el a fejét amikor másfelé fordul . Szóval ez így passz , de próbálkozhatnál beszélgetni vele . Azt írtad ötösöket kap általában . Próbáld meg azt , hogy abból a tárgyból amit legjobban szeret megkérdezed , hogy értette-e az előző órai anyagot /házit/ képlet levezetést , mert te nem igazán fogtad fel . Ha be jössz neki , akkor valószínűleg 2 mondatos válasznál többet kapsz és elindul egy beszélgetés amit tovább tudsz fűzni . Utána már egyszerűbb lesz levenni , hogy hogy áll hozzád .
2019. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igazábol mintha örülne hogy ránézek.

Vagyhát nem tudom igazából holnap elmondom majd a legjobb barátomnak azt ugye hogy tetszik és hogy figyelje a jeleket.

Igazából ezt próbáltam volna már hogy kérdezem tőle hogy magyarázzon el valamit pl. angolból

De eddig nem igazán kérdeztem meg mert nem jutottam el addig mivel ugye mindig a barátaival van és nem vagyok olyan bátor hogy elöttük bármit is mondjak neki.

Pedig amúgy a haverjai kedvesek meg minden csak én vagyok félős.

2019. szept. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!