Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csináljak? Teljesen ki vagyok borulva.

Figyelt kérdés
Van egy fiú Marcell már vagy 3 éve ismerem és nagyon szerettem mindig is. Teljesen bele vagyok esve, de őt ez nem érdekli bármikor jelezni akartam neki ellökött. Folyton hallgatom hogy melyik lány hogy csini meg szép meg szexi és hogy szerinte minden lány úgy szép ahogy van és ezt minden lánynak akiről mesél nekem el szokta mondani. De engem meg egyszer sem dícsért meg. 1,5 éve úgy hittem azért nem érdeklem mert a szép formás testű lányokat szereti. Még többet kezdtem edzeni és diétáztam is. Fogytam 15 kilót a kedvéért és még annyit se mondott hogy: “jé, lefogytál!” De nem adtam fel stílust váltottam mert gondoltam az a baj, még a hajamat is levágtattam dérik érőröl vállig érőre mert azt szereti és le sem szarta. Annyira vágyom arra hogy megöleljen vagy megfogja a kezem és mindig mikor én próbálom megtenni kihátrál a szituációból. Soha egy fiúval sem voltam, nem csókolóztam semmi. Már minimum 2 éve elképesztően vágyom a szeretetre és a törődésre de nem kapom meg. Annyit dolgozok azért hogy tetszek neki de soha egy szép szót nem szólt nekem csak annyit hogy jó velem beszélgetni mert tudom mit akarnak a lányok. Mit tegyek hogy észre vegye végre hogy nem csak a barátságára vágyom? Nagyon szomorú vagyok de leplezem.

2019. szept. 19. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelési kényszered van egy olyan srác iránt,akit nem érdekelsz. És nem is fogod.

Ne formáld át magad senki kedvéért. Nem csak azért,mert nevetséges,hanem azért is, mert soha normális pasi nem fog veled össze jönni

2019. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még valaki? Tanács? Akár akkor hogy hogyan viseljen el ezt a fájdalmat
2019. szept. 19. 22:02
 3/11 anonim válasza:
Szerintem talonban tart . Vágyik a beszélgetésre a törődésre , de többet nem akar . Ha éppen nem annyit foglalkozol vele , akkor kicsit kedvesebb . Ha pedig azt érzi , hogy túlságosan tapadsz leépít egy kicsit . Húzd meg ereszd meget játszik veled . Azon kívül , hogy az egóját növeled és minden kényére ugrasz másra nem vagy jó neki . Ugye ? Ha ez áll fent esélytelen , hogy kapcsolat legyen belőle . Aki talonban tartja a másikat érzi , hogy van ott a másik fél részéről több is , de mivel kényelmesebb neki nem vesz róla tudomást . Három évet pocsékoltam el az életemből egy ilyen miatt . Nekem a megoldást a teljes ignorálás jelentette .:)
2019. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 bárcsak ne lenne igazad, ez annyira fáj😭😭😭
2019. szept. 19. 22:22
 5/11 kamugyrosz ***** válasza:

Ajánlom h keress valaki mást. Tudom milyen érzés, már lassan 8 éve vagyok arra a srácra de semmi se lett, el is költöztünk és annyi is volt stb

De még mindig őt szeretném

A legjobb megoldás ha olyan sracot keresel aki megbecsül úgy ahogy vagy

Igaz nem olyan lesz mint Marcell de akkoris már nem érzed azt a fájdalmat és ürességet

És ki tudja lehet akkor a drága marcinak is leesik h mit veszített c:

2019. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bpd xd
2019. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én még semelyik crushomnak nem akartam ennyire bejönni, nem voltam olyan lelkes pedig lassan 3 éve nincs senkim..
2019. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Úristen, derékig érő hajat egy fiú miatt visszavágatni vállig érővé!? Jól vagy??? Bolond lány.
2019. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 igen, de sajnos már én is megbántam
2019. szept. 20. 07:30
 10/11 anonim ***** válasza:
#2: Mi fáj? Ő egy ember a sok közül,akinek nem jössz be. Ahogy neked sem jön be egy rakás másik fiú. Ez egy természetes jelenség.
2019. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!