Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mennyire tetszene/zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tetszene/zavarna titeket ez az első "randi ötlet"?

Figyelt kérdés

Nem rég ismerem de azt tudom hogy szereti a művészetet amit viszonylag én is, de én gyűlölöm a "sablon dolgokat" pl: az ismerkedés se az volt hogy szia mizu... Ezért arra gondoltam elviszem graffitizni van egy jó helyem egy elhagyatott romos ház a semmi közepén NYUGIS eddig még nem láttam ott senkit ti ebbe benne lenétek? Vagy ez nagyon felejtős... Mert szerintem jobb a fagyizásnál...

16/f



2019. szept. 21. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos mennék.
2019. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon különleges ötlet.

Én nagyon örülnék ha egy fiú ilyen randira vinne engem.

2019. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
vigyél engem is oszt megiszunk egy sört közbe vagy valami xd
2019. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem meg nem túl jó ötlet, tekintve, hogy illegáis. Meg nagyon nem mindegy, hogy milyen művészeteket szeret, mert aki mondjuk a klasszikus balettért rajong, azt a graffitti nem feltétlenül hozza lázba ugye. Ezt azért derítsd ki előtte.
2019. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Szereti a művészetet. Ez még koránt sem jelenti azt,hogy izgatja a falra firkálás,mert a művészetnek is van vagy 100 fajtája. Inkább fagyizni menjetek.
2019. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem feltétlen a klasszikus művészetre gondolok csak tudom hogy szeret festeni rajzolni stb amit én is ezért is szeretnék valami ilyesmit de mégis újat csinálni vele mivel nekem ez elég szeretett hobbim. (Nem városi környezetben mint írtam elhagyott romos épületek...)
2019. szept. 21. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám! Feltétlen vidd el!
2019. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki:) szerintem nagyon tetszeni fog neki
2019. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Végre egy kreatív srác!

Szerintem jó ötlet😁

Akármennyire is illegális, ennyi bőven belefér

2019. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen lányok többségénél ez a tökéletes randi megvalósítása lenne.

Ha én lennék az a lány, már a nyakadba ugrottam volna xd😄

2019. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!