Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Elmondjam neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Elmondjam neki, hogy nagyon tetszik? Tudom, hogy nagyon hosszú, de könyörgök, hogy olvassátok el, nagyon sürgős.

Figyelt kérdés
Szóval van egy kiszemeltem, kicsit már ezt többnek is érzem. Általánosban osztálytársak voltunk, voltak ellentétek, de a végére ilyen haverok lettünk, szerintem kedvel, viszont sajnos teljesen biztos, hogy csak barátilag. Már elballagtunk, de hiába vagyok teljesen új körneyzetben, hiába nem láttam már vagy 3 hónapja, egyszerűen nem tudom elfelejteni, nem tudok túllépni ezen. Csak rá tudok gondolni, minden fiút hozzá hasonlítom, pl. kinek hasonlít a hangja leginkább az övére, stb., nézegetem instán, hogy kiket követ, miket lájkolt, kb. minden második éjszaka vele álmodok átlagosan, szóval megszállotság is már ez szerintem. A jelenlegi kapcsolatom vele annyi, hogyegyszer felhívott telefonon a koliból , mert unatkozott, és beszélgettünk meg hülyéskedtünk egy darabig,néha instán küldözget mémeket, és ami NAGYON meglepett, hogy instán belájkolta a legutóbbi képemet, és ő NAGYON ritkán lájkolgat, igen, ezt is tudom. Mindig róla fantáziálok, pl. mi lenne, ha egütt lennénk, különböző szituációk játszódnak le mindig a fejemben. MOndják, hogy az idő segít, de nem telik el 5 óra sem anélkül, hogy eszembejutna. Egyszerűen mintha kísértene az emléke. Hátrányok, hogy szerintem nem vagyok az ideálja, sőt biztos, és nem hiszem, hogy elég lennék neki valaha is. 150 cm vagyok, ő 182. Sportos lányokat kedveli, na, én nem vagyok az. A humorérzékünk az nagyon passzol, el lehet vele beszélgetni, de kissé az a típus, akinek nagyon fontos "az", meg néha flegma is. Plusz teljesen más városba járunk gimibe, és félek, hogy megcsalna, meg a távolság is, de mivel a két város között klb. 20 km távolság van, így egy héten akár kétszer is el tudnék hozzá menni suli után, meg nem is lakik tőlem messze (15 km-re), úgyhogy hétvégén is találkozhatnánk. Igen, ilyeneken gondolkozok 24/7, és ha 100-szor nem képzeltem el, hogy mit reagálna, ha bevallaná, akkor egyszer sem. Nem tudom, hogy ez szerelem -e , mert olyan mélyen nem ismerem, de biztos, hogy több annál, hogy tetszik. Az idő itt nem fog segíteni. Szerintetek ezt hogy hívják, mit érzek iránta? Elmondjam neki? Van értelme, vagy esélytelen? Mit tegyek? Help ., nagyon sok ez már, annyira hiányzik-.-

2019. szept. 21. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Már 3 éve nagyon bejön, és szeretem, az biztos, kötődöm hozzá nagyon.
2019. szept. 21. 20:08
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Esélytelen. Tedd túl magad rajta és ismerkedj!
2019. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elöszőr beszélgess vele,érdeklődj iránta. És ha úgy veszed észre,hogy nem akar lekoptatni,akkor jöhet a szerelemvallomás.
2019. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ne mondd el, inkább próbálj meg beszélgetni vele. Ha felhívott egyszer, akkor már legalább történt valami ami személyesebb.


Írj neki pl. instán, ha már annyira lájkolgat téged, hogy milyen az új sulija, milyenek az osztálytársak, miket csinált a nyáron vagy merre volt. Mindegyik jó téma kezdésnek és majd meglátod vevő-e rá, automatikusan közeledtek ha igen.


A másik kérdésedre: nem, nem szerelem és nem is több annál, hogy tetszik. Nem ismered és idealizálod, fantáziálsz róla, azt sem tudod milyen ember. A haverság nem jelent semmit, ugyanúgy nem ismered, maximum a jéghegy csúcsát látod. Jelenleg egy üres vászon után sóvárogsz, de természetes hogy vonzalmat érzel az iránt, aki tetszik. Beszélgessetek, hogy megismerjétek egymást és majd meglátod hogy hogy viselkedik.


A másik lehetőség az, hogy teljesen kitörlöd az életedből, nincs lájkolgatás és instán nézelődés, mindenhonnan letiltod. Rossz, de fokozatosan jobb lesz. Azért nem tudsz most továbblépni, mert állandóan nézegeted mi van vele és lefoglalja a gondolataid apróságokkal, pl. egy lájkkal. Ezek érdektelen dolgok, abba felesleges kapaszkodni.

2019. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elmondtad aztán neki, kedves kérdező?🙂
2022. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!