Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, mondjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mondjam meg egyből kerek-perec, hogy tetszik, vagy rávezessem, és várjam meg, míg biztos nem leszek abban, hogy ő is így érez irántam?

Figyelt kérdés
Vagy ugye nem. :( Egy suliba járunk,de nem tudom eldönteni, hogy közeledik felém, vagy távolodik. Csak tesztelne vajon?

2019. szept. 22. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok, ő egy évvel fiatalabb nálam.
2019. szept. 22. 21:27
 2/6 K.L.F.M válasza:
100%

Először csak utalgass rá hogy tetszik neked.

De ha nagyon nem veszi a lapot akkor akár meg is mondhatod konkrétan. Viszont a következményekkel számolnod kell (esetleges visszautasítás)

2019. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg kereken ha a lány is olyan mint én akkor nem fogja venni a kis utalásokat. Legyél egyértelmű!
2019. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma viszont jóformán rám sem nézett, szerintetek nem jövök be neki, vagy az is lehet, hogy csak tesztel, vagy azt akarja, hogy én mennyek hozzá?
2019. szept. 23. 20:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 23. 20:31
 6/6 anonim válasza:

Mindenkinek vannak hangulatai.

Van amikor az ember nem akar senkire ránézni mert olyan a hangulata nekem is volt olyan életem szerelmével hogy nem néztem rá mert stresszes voltam 20/f

2022. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!