Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ciki ha egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha egy lányra minden este ráírok hogy hogy van és hogy telt a napja?

Figyelt kérdés
Szóval minden este ugyanaz a két kérdés. Ti nem unnátok? És utána persze megy a beszélgetés. És a végére jó éjt szép álmokat. Ez a lány tetszik nekem, fiú vagyok.
2019. szept. 24. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem ciki :'D, amugy hogy telt a napod:o?


20/f

2019. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kargor ***** válasza:
61%

Nem mondom, hogy ciki, de szerintem sok.

Tartsál szüneteket, ha be jössz neki, akkor még várja is az üzeneted, így már egyfajta kötődés is kialakul.

2019. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki, de néha azért újítsál! :-D
2019. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De amúgy eléggé kiszámítható hogy előre tudja hogy este jön neki az üzenet :D . Persze kihagyhatok napokat az jó ötlet, lehet akkor még ő is keresni fog. Amúgy tök jól elbeszélgetünk
2019. szept. 24. 20:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Mégis mi mást lehetne kérdezni? :D
2019. szept. 24. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha újítani akarok
2019. szept. 24. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki,csak zavaró.Nekem volt egy ismerősöm aki ezt csinálta,és már egy idő után zavart,hogy mindig jön mindig ugyanazzal a kérdéssel.Udvariasságból egy ideig megválaszoltam,aztán hagytam olvasatlanul az üzeneteket.Mai napig van,hogy ír még.
2019. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2019. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát ne kérdezz! Írj neki, hogy kéééépeld ma mi történt velem! Vagy küldj neki egy vicces posztot, ha láttál valamit, amiről eszedbe jutott. Vagy írd meg, hogy holnaptól adják a moziban az xy filmet, szerinte jó lesz-e, és Jon Doe jó színész-e? Annyi mindenről lehet dumcsizni azon kívül, hogy mizu, milyen napod volt.......
2019. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én lányként nem unnám,utána úgyis folytatodik a beszélgetés
2019. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!