Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány ( aki amúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ( aki amúgy tetszik és a legjobb barátom) mindennel kapcsolatban kikéri a véleményem (ruha (fehérnemű is, probléma megoldás, és minden más) akkor az azt jelenti hogy szeret?

Figyelt kérdés

(A fehérneműt csak vállfán mutatja meg)

17F



2019. szept. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az azt jelenti, hogy bzinak gondol és megbízik benned mint nőtársában.
2019. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy így lenne, még valaki?
2019. szept. 25. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a szerelmi tanácsokba nem megy bele/beszél más pasiról akkor lehet esélyed ,de én azt ajánlom ha már meg van a legjobb baráti szint akkor ne akarj többet amég nem biztos hogy ő is érez valamit.

Ha összejön nézek és a kapcsolatnak vége vagy szimplán vissza utasítana akkor nagy eséllyel elveszted a legjobb barátsági státuszt.


EZZEL nem azt mondom hogy nem lehettek barátok utána csak lehet hogy zavarban lesz hogy miközben tetszett neked mutogatta a fehérneműit.

2019. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ez pont az ellenkezőjét jelenti: esélye sincs, hogy beléd szeressen.

Ugyanis akkor már rég megtette volna, ha ennyire jó viszonyban vagytok.

Ezt hívják barátzónának.

Úgy tekint rád, mint egy semleges nemű emberre.

2019. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne keseredj el, de szerintem is friendzoneolt. Ez nyilván emberfüggő, de én biztos nem mutogatnám annak a srácnak a melltartóim, aki bejön. Persze bármi lehetséges, de azért a lányok divat terén nem a kiszemeltjüktől kérnek véleményt
2019. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán megbízík benned.
2019. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
áhh ez nagyon baráti...porobálhatsz rá úgy nyomulni hogy ha megmutat egy ruhát hogy pl jo lesz e a kovi buliba mondod neki hogy nagyon szexi vagy valami erosebb erzelemteljesebb bok.
2020. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
küldj neki faszosképet
2020. márc. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!