Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Legyek jó barátnő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek jó barátnő, vagy tegyek jót magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit nemrég ismertem meg. Egy suliba járunk, és az egyik fiú osztálytársa tesztik nekem, ám ő (a barátnőm) fülig szerelmes a srácba, de a fiú azt mondta nekem, hogy a barátnőmnek nincs esélye nála, ám nekem van. Ezt elmondtam egy másik barátnőmnek, aki azt mondta, szedjem fel a csávót, viszont nem akarom megbántani, sem elárulni a barátnőmet.


Szerintetek mit tegyek?



2019. szept. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Úgyis felszeded a csávót ez a történet mindig úgy végzödik.
2019. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem beszélj a barátnőddel. Mondd el neki mi van és együtt tálaljátok ki hogy legyen tovább.
2019. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem rég ismerted meg a barátnődet. Nem lehet olyan mély a kapcsolatotok, hogy ezért beáldozd egy szerelem lehetőségét.
2019. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kargor ***** válasza:
100%
Másodikkal egyetértek!
2019. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelés,hogy ki a fontosabb a barátnőd vagy a srác,mert a kettő egymás mellett nem fog menni.
2019. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
sztem egyél pirospaprikát
2019. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!