Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek hogy jobban felhívjam a fiú figyelmét? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már hónapok óta tetszik nekem egy suliba járunk viszont eddig személyesen sose beszéltünk Csak Facebookon szoktunk beszélgetni legutóbb egy hete írt rám és nagyon kedvesen viselkedett. A baj az hogy én szeretném hogy legyen köztünk valami viszont nem tudom hogy adjam a tudtára ezt mert mikor a suliban meglát Akkor szokott figyelni de Nem is szól hozzám vagy ilyesmi viszont üzenetben elég gyakran beszélünk. Hogyan hívjam fel a figyelmét? Suliba azért nem szoktunk beszélni egyébként mert Sosincs rá alkalom hisz szünetben mindig a barátaival beszélget vagy az osztályában van én meg nem akarom zavarni mert nem akarok hozzá odamenni mert félek hogy zavarom a beszélgetésbe vagy ilyesmi viszont az a baj hogy így nem tudom hogy adjam a tudtára hogy tetszik. Csak abban reménykedem hogy egyszer odajön hozzám viszont nem hiszem hogy be fog következni mert Eddig se volt semmi ilyenre példa és abban is gondolkodtam hogy mi lenne hogyha üzenetben leírnám neki hogy tetszik vagy ilyesmi De félek hogy beégnék előtte mert lehet hogy neki nem tetszem és akkor hülyének nézne vagy ilyesmi. Szóval az a kérdésem hogy mit tegyek hogy figyeljen rám és hogy hogyan próbáljam neki ezt elmondani vagy a tudtára adni hogy tetszik és hogy lehetne nálam esélye? Köszönöm a válaszokat! Privatba is lehet irni.

2019. szept. 28. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok tanácsokat
2019. szept. 28. 17:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan odaköszönhetsz neki,ha látod a folyosón, azt azért nem hiszem,hogy folyamatosan a barátaival beszél. Facebookon is, ha beszéltek, köszönj el tőle ezekkel a szavakkal: Holnap találkozunk a suliban! Illetve amikor vége a tanításnak, akkor is odamehetsz hozzá : Szia! De nehéz nap volt...és jó esetben felajánlja, hogy hazakísér. Szerintem először csak a társaságát keresd, a járással ne támadd le azonnal, nehogy aztán menekülőre fogja. Ha a személyes találkozókon sikerül közelkerülni hozzá, az már fél siker!
2019. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még írhattok tanácsokat!
2019. szept. 28. 20:59
 4/7 anonim válasza:
Nyugi, te is tetszel nekem.
2019. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem mond meg nèki hogy töccő tezsvír!
2019. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi a helyzet azóta?
2020. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom, hogy kicsit későn válaszolok, remélem, azóta sikerült a tudtára adnod az érzéseidet, de ha mégsem...


Néhány fiút abszolút hidegen hagy, hogy mit gondolnak mások, csak azt teszi, amit szeretne, nem fél a visszautasítástól. A másik véglet pedig, aki kissé visszahúzódóbb, bizonytalan. Szerintem a srác, aki bejön neked, inkább a második eset. Talán nem az a gond, hogy nem tetszel neki, csak ne tudja, mit lépjen, hogyan reagálnál rá. Szerintem - ahogy azt már előttem is mondták páran - köszönj neki, ha összetalálkoztok, beszéljetek néhány szót akár fölöslegesnek tűnő dolgokról, és hagyd, hogy ő lépjen ezután (pl. ajánlja fel, hogy hazakísér, vagy hogy randira hívjon). Tedd meg te az első lépést azzal, hogy beszélgetést kezdeményezel ahányszor csak lehet, a többi meg már az ő dolga.


Sok sikert!

2020. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!