Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal(13)anotalkon(nem ismerkedni akartam csak unatkoztam), aztan elkezdtunk beszelni snapen, aztan instan is

Elegge megkedveltem, es o is engem, de az utobbi nehany napban kezdtem jobban megkedvelni az egyik osztalytarsam(elotte is kedveltem de most sokkal jobban) es nem tudom mit csinaljak, a netes lannyal sokaig nem tudnek osszejonni a korkulonbseg miatt es mar annyira nem is tetszik(en 18 vagyok)

Pontosabban tudom mit kell csinalnom, de nem tudom hogyan tegyem, a lany többször is irja, hogy mennyire szeret stb. en meg nem tudok mit tenni ezert visszairom ugyanezt

Valoszinuleg egy kisse ertelmezhetetlen de nagyon faradt vagyok es szetszort is:(



2019. szept. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát először ne írj olyat vissza, amit nem érzel.
2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemét vagy ám, hogy egy ártatlan kislány érzéseivel játszol. Vagy őt válaszd, vagy zárd le mielőtt túlságosan beleéli magát.
2019. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ártatlanság meg a kor azért ennyire nem függ össze :)
2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokkal érettebb a koránál és ártatlannak nem mondanám:D


Hogyan kéne vele közölnöm, hogy semmi komoly nem lesz ebből a kapcsolatból?

Egyszer mondtam neki, hogy 4 évig nem tudnánk összejönni mert addigra nem lesz sok ez a korkülönbség, de ugyanúgy írja

2019. szept. 28. 20:53
 5/9 October15 ***** válasza:
100%

Érettebb a koránál... :D A rákos fszt azt érettebb öcsém. :)


Majd ha elmúlt 21 addig neurológia okán képtelenség. :D


Amúgy 14 év a beleegyezési korhatár. :P


Mit tudsz csinálni hát elmondod neki ezt. Mást nagyon nem.

2019. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Komolyan érettebb

Komoly témákról lehet vele beszélni és nem is 13 évesnek néz ki

Amúgy tudom, hogy 14 a beleegyezési korhatár, mondtam is neki, hogy 18 éves koráig semmi nem lehet(addigra nem lesz sok ez a 4 év)

2019. szept. 29. 08:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a netes lány,akkor ne írd azt,hogy te is szereted őt.

Szerintem inkább az osztálytársadat válaszd.

2019. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd neki ezt:

Van valami, amit tudnod kéne. Igazán kedvellek, de sajnos túl nagy köztünk a korkülönbség, és én ezt nem tudom így tovább folytatni, hogy ennyit kell várnom rád. Meg szeretném neked adni a lehetőséget, hogy találj valakit, aki korban jobban hozzád illő, és aki boldoggá tud tenni. Minden jót


És nem írsz neki többet

2019. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap nagyjából megbeszéltem vele

De kikönyörögte, hogy beszéljünk még, ma meg ífta ha lehetne egy kívánsága akkor az lenne, hogy pár évvel idősebb legyen

Tényleg nem tudom mit mondjak neki

2019. szept. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!