Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában (évfolyamtárs) aki nagyon tetszik. Azonban fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék vele beszélni. A lány koleszos, én nem. Bulizni nem jár hétvégente, mert akkor hazamegy. Facebookon nem akarok ráírni, mert nem tudná hogy ki vagyok. Ha a szünetben odamegyek hozzá az pedig elég gáz lenne az osztálytársai, meg a fél iskola elött.

Valakinek van ötlete? Teljesen tanácstalan vagyok, de nagyon tetszik a lány.



2019. szept. 29. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele! Próbáld vele felvenni a szemkontaktust, mosolyogj rá. Lehet nem fog egyből sikerülni, de ne add fel. A jelzéseiből majd le tudod szűrni, hogy mi a hozzáállása a dologhoz, és aszerint kell majd eldönteni, mi a következő lépés.
2019. szept. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, amit az első válaszoló.

Ffi.

2019. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a szünetben odamegyek hozzá az pedig elég gáz lenne az osztálytársai, meg a fél iskola elött."

Miért? A fél iskola vele van szünetekbe,hogy annyira gáz lenne odamenni?

2019. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-as: Hát annyira nem lenne előnyös szerintem kb. 50 ember előtt úgy odamenni hozzá, hogy nem is ismerjük egymást.

2019. szept. 29. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De kb. 50 emberrel lóg szünetekbe,vagy mi? Nem értem.
2019. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, elég nagy suliról van szó. Szünetekben a folyosón mindig nagy a tömeg, ezért ritkán is látom őt. :( De ha látom is, mindketten rohanunk következő órára.

A szemezést megpróbálom, de nem hiszem hogy össze fog jönni. :(

Esetleg valami egyéb ötlet még?

2019. szept. 29. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nincsen valami összevont óra? Nálunk volt.
2019. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen összevont óra. Délutáni szakkőrre, tesire se jár. Tényleg nincs semmi ötletem.
2019. szept. 29. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogyha ilyen a hozzáállásod:

"A szemezést megpróbálom, de nem hiszem, hogy össze fog jönni. :(", akkor, bizony, nem jön össze.

2019. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!