Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tetszek neki, de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszek neki, de én szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ahogy fent említettem van egy fiú az osztályba(új suliba mentem) és álandóan engem néz, velem akar lenni, mindent tőlem kér, de van barátnője :( és szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

#Issknsn
2019. okt. 4. 15:29
 1/5 Csicuki ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Az hogy van barátnője még nem jelent semmit, attól te ha tényleg szerelmes vagy meg is mondhatod neki. Legrosszabb esetben nem viszonozza ezt de legalább adtál egy esélyt neki.
2019. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy győződve róla hogy barátnője van ne nagyon közelítsd gyorsan mert elhidegülhet tőled de esetleg próbálj meg mástól megtudni valamit hogy mennyire komoly a kapcsolata stb. Habmeg szétmennek akkor lesz esélyed.
2019. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van tesója
2019. okt. 4. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy valamit elfelejtettem, hogy mindig csikiz, meg mellém ül, mindig csinál velem közös képet és amikor eljatszottuk a romeo és júliát engem választott (romeo volt) :)))
2019. okt. 4. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
És az osztályba jár a barátnője
2019. okt. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!