Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TimeaAnime kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Bevallottuk egymásnak, és egész este beszélgettünk, az érzelmeinkről, hogy most érezzük először mi az a szerelem. Másnap az egész napot együtt töltöttük, aztán az azutáni nap reggelén érkezett egy üzenet, amiben leíta, hogy ő nem tud rám szerelemmel nézni, csak az érzésbe volt szerelmes, nem belém. Egyszerűen nem akartam elengedni, kitépett egy darabot a szívemből, így azt mondtam neki, folytassuk a barátságot, képtelen lettem volna elveszíteni. Azóta mindig fáj, mert most is szeretem. Nem tudom mit tehetnék..

2019. okt. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Amit eddig mondott neked az irántad való érzelmeiről, az hazugság volt. Örült, hogy veled lehetett és nem kellett egyedül ülnie otthon. Most jött valaki (vagy mégsem?), így meggondolta magát és téged pedig ejtett. Békélj meg ezzel és keress más leányt.

Ffi.

2019. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:
64%
1.: Nagyon fura fogalmaid vannak a barátságról. :D
2019. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen megijedt.
2019. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy nem volt felkészülve erre?
2019. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!