Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy barátomba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerem és már az elejétől fogva nagyon tetszik,de amint jobban megismertem,egyre többet találkozgattunk,beszéltünk, többet kezdtem el érezni iránta mit egy szimpla barátság,kezdtem egyre jobban beleszeretni. Egy ideig azt hittem,hogy ő is viszonozza ezeket az érzéseket,de pár napja nagyon megváltozott,folyamatosan lerázott és flegmázott velem,amit fogalmam sincs,hogy miért érdemeltem ki. Úgy érzem lassan el kellene mondanom neki,de nem merem a barátságunkat kockára tenni,mit tegyek?

2019. okt. 6. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Maradjatok barátok. Ne tegyél kockára egy biztos dolgot bizonytalanért.
2019. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy csak hallotta a haverjaitól, hogy a csajoknak a rosszfiúk jönnek be, és most azért bunkózik veled, mert ő is többet akar.
2019. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az okra. Netán Te komplikálod túl? Majd ő megmondja a szitut.
2019. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiú és lány kozott soha nincs nem is volt es nem is lesz baratsag. Az egyik mindig tobbet kezd el erezni. Tapasztalat. 20F
2019. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!