Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt a első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a első párkapcsolatotok csak nekem volt ilyen rossz vagy másnak is?

Figyelt kérdés

Szóval én igazából egy baráti társaságbol ismerem meg akkor tudtam már hogy ez nekem szerel első látásra 4 hónapig voltunk együtt vele volt az első csók és vele feküdtem le először(nem bántam meg) én igazából nagyon szerettem és szeretem is szerintem ő is szeretett de volt mikor azt mondta legyen köztünk egy szünet ami idő alatt neki lett 3 csaja nekem 2 barátom azután aztán augusztusba mondta ő szeretné ezt folytatni amibe én bele is mentem mert rájöttem csak őt szeretem és őt soha nem untam meg mikor ránéztem elkapott az a nagyon jó érzés (mai napig)hogy úgy örülök hogy ő a barátom volt másik két barátommal sose volt ilyen kb azért csináltam hátha segíteni fog elfelejteni de nem igazán ment aztán szeptemberben megmondta hagyjam békén őt pedig ő írt nekem mindig.. és szét mentünk most van az a időszak mikor rá gondolok elkezdek sírni mindig őt keresem és a barataimtol is kérdezem mindig tudnak-e róla valamit tudom már unják hogy 150x kérdezem tőlük de én szeretném vissza kapni de ő olyan volt hogy mellettem még más lányokkal is kavart én meg ha beszéltem is legjobb fiú haveromnal azon is vita volt lényegében egyszer ott hagyott és most ott hagytam lehet nem jól tettem de szívem mélyén azt mondom jól tettem mert folyton megcsalt

De őt sose fogom elfelejteni (tudom korai ezt mondani ) de e olyan lett volna mintha az igazi lett volna nekem és isten akarta hogy találkozzunk

Most mikor utoljára össze jöttünk kb kicsit úgy éreztem mintha csak azért kellenék neki hogy letudjon velem feküdni de én nem igazán akartam és nem is engedtem

Mi a véleményetek ?Ti hány évesek voltatok meséljetek el nyugodtan



2019. okt. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Te lennél az utolsó lány,aki kellene.
2019. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. okt. 7. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

De ha tudod, hogy csak egy olcsó kúrás vagy neki, akkor mi a kukkendáréért mész vissza? :c

Hagyd ott a rákba, az ilyenek miatt leszel szingli anyuka

2019. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Az enyém nagyon jó volt 6 hónapig utána förtelmesen szar, csak a szexről szólt az egész igazából meg a drogokról.


Ez a kettő tartott minket egyben utána voltak más kúrásaim is (barátnőnek nem nevezném őket) csak azért,hogy kiheverjem a nagy szerelmet.


Egész addig nem sikerült kihevernem amig nem jött egy nagyobb csalódás. :D utána kb 25 párkapcsolati próbálkozásom volt.


Az utolsó volt a legkeményebb belé voltam esve fülig ő is belém, de nagy pofon lett a vége mind a kettőnknek vagyis óriási 1-2 éve heverem de most tettem túl magam rajta kb.


Szóval szerintem hanyagold ezt a srácot nincs ebben semmi isteni megmozdulás, találsz magadnak mást akibe talán még jobban bele fogsz zúgni. 26f

2019. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utoljára ezért hagytam ott

Csak rossz hogy elején nem volt semmi ilyen csak most mintha valaki meghülyitette volna szeptemberben és ez fáj

2019. okt. 7. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem,nem volt ilyen rossz.

Több eszem volt annál, minthogy magam alatt vágjam a fát.

És nem is dugtam két másik emberrel egymás után

2019. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején azt irtad hogy lefeküdtél vele és nem bántad meg. A végén meg,hogy nem akartad és nem is engedted. Most akkor hogy is van ez?
2019. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!