Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dan191 kérdése:

Vajon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt olyan augusztusban,de láttam gyakran juniustól. Minden jól ment szinte minden nap találkoztunk, elmentünk randira és voltam már náluk is fent, a családja szeretett engem szóval szimpatikusnak tűntem a szemükben. A lány nagyon félénk, és nem nagyon szokott beszélni mert fél. És már mindketten észrevettük hogy valami nem volt az igazi mert azt mondta hogy ez a sok találkozás neki túl sok volt és azt mondta hogy inkább legyünk barátok. És megkérdeztem tőle hogy és ha igazodok hozzá akkor van e még esély. És ő azt mondta hogy "csak annyit mondok hogy barátok vagyunk". Ez vajon mit jelenthet? Én tényleg szeretem őt és nem szeretnék túllépni rajta hanem kitartani ameddig lehet. A lány 16 éves és én is. Ha lehet hosszú választ. Válaszokat köszönöm.

2019. okt. 8. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Majd lassan meg fog nyílni feléd. De ha nyomulsz,akkor nem hogy növeled,hanem csökkented az esélyeidet.
2019. okt. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicuki ***** válasza:
Ha félénkebb a lány akkor lassan kell közeledni idővel megnyílik neked nyugi aztán minden sínen lesz de ha túlzásba viszed elijeszted
2019. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyezik a véleményem az első két válaszolóéval. Légy türelmes, de kitartó. Aztán majd alakul...
2019. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogy találkozzunk kevesebbet, és írjak neki kevesebbet vagy hogy? neki sok volt hogy minden nap találkoztunk
2019. okt. 8. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy hogy találkozzatok kevesebbet? Úgy hogy kevesebbet találkoztok. Te írod, miszerint: "...ez a sok találkozás neki túl sok volt".

Hogy hogyan írjál neki kevesebbet? Úgy, hogy kevesebbet írsz neki.

Jó, jó! tudom, hogy nem ezt akartad kérdezni, de ezt írtad le! Ahelyett, hogy ezt írtad: "És hogy találkozzunk kevesebbet, és írjak neki kevesebbet vagy hogy?", így kellett volna írnod: "És hogyan gondoljátok? Találkozzunk kevesebbet és írjak neki kevesebbet? Vagy hogyan?".

Erre a válaszom pár sorral feljebb megírtam, de mások is megtették.

2019. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!