Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen esélyeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen esélyeim vannak, vagy legalább kedvel még ezek után a lány?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel nemrég elkezdtem beszélni, már régebb óta nézett engem, nem egy tipikus lány, úgy értem öltözködésben, meg sminkben stb. Velem kedvesebben viselkedik, meg mosolyog ha nem beszélünk egymáshoz is.

Annyi baj van, hogy rendkívül zárkózott és introvertált fiú vagyok, ami a külsőmön nem látszik lányok szerint, meg szerintem sem, nagyon sokat adok a hajamra, öltözködésemre amennyire tudok. Nem tudom, ő milyennek láthat stb. Ennyire még nem voltam nyitott senkivel mint most vele, viszont néhány óra után annyira lemerültem minden téren, hogy semmi nem jött ki már szinte a számon, a fejemre pedig ki ült ez a nyomasztó érzés, vagy hogy mondják, mert rengeteget gondolkodtam. Ezt meg is említette, ami nem esett jól, de azért megpróbáltam jól reagálni, ami talán sikerült, nem valami bamba fejjel válaszolni rá. :D

Amikor elkezdett beszélni a dolgairól én csak hallgattam, nagyon keveset kérdeztem meg ilyesmi, nagyon rosszul éreztem magam emiatt, hogy nem tudok ott önmagam lenni, mondjuk nem csak ketten voltunk egy helységben, szóval úgy sokkal inkább nehezemre esett nyitottnak lenni. Szerintetek, hogyan kellene kezelnem a helyzetet, egyelőre nem tudom, hogy mit szeretnék tőle. Ismerkedni, viszont abban nagyon rossz vagyok, és teljesen más, ha valakit már ismerek, és önmagam tudok lenni vele.



2019. okt. 8. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyekezz sokat tartózkodni abban a társaságban, ahol a lány van. Akkor hamarább tudsz hozzászólni a beszédtémához. Legyél vele szemben, vagy mellette. Ha szemben állsz vele, nézz sokat rá, mosolyogj rá. Ha valamit mond, ekkor nézz rá. Ha ilyenkor netán mellette vagy, akkor néha érintsd meg a felső karját, főleg, ha valami tréfás dolgot mondott. Fordulj feléje, nevessetek együtt, egymásra nézve. Ha lent tartja a kezét, néha-néha ("véletlenül") érj hozzá a kezéhez. Ne izgulj. Mindenki így kezdte - izgalmakkal. Sok sikert!
2019. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van még esélyed.
2019. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen komoly erőfeszítésedbe kerül a társaságának elviselése, akkor megjátszod magad. Abba fáradsz bele, hogy folyamatosan színészkedsz.
2019. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!