Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek tetszek neki?

Én annyira nem vagyok jó pasi, vagyis úgy gondolom. Van egy jó csaj, mindketten 18 évesek vagyunk. Mindig amikor köszön akkor mondja a nevemet is, meg néha észreveszem hogy néz, bár lehet hogy véletlen.

okt. 9. 19:31  Privát üzenet  

A válasz
Egykerdezolanycsaak nevű felhasználó válasza:

Ennyiből nem tudjuk leszűrni. De utálni biztos nem utál.

Én a helyedben megpróbálnék közeledni felé. Egy próbát mindenképp megérne.

Neked kell kezdeményezni, nem neki.

Kérdezd meg, hogy hogy van, beszélj vele. Jól esik a lányoknak, ha érdeklődnek felőlük.

Közben figyeld meg, hogy hogy viselkedik. Észre lehet venni, ha bejössz neki.

Ha látod a jeleit, innentől a te feladatod.

És olyan nincs, hogy valaki nem jó pasi. Persze az igénytelenség rajtad múlik és az az, ami a legtöbb lánynak nem jön be.

De egyébként mindenkinek más az ízlése. Lehet, te pont passzolsz az ő ízléséhez, csak nem vagy esélytelen.

Szóval hajrá!:)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 9. 19:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mik ezek a jelek ?

# 2/2Időpont okt. 9. 19:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet tetszek neki, de én szerelmes vagyok belé, mit tegyek?
Tetszik egy fiú nagyon. Neki vajon tetszek?
Tetszek egy fiúnak, aki nekem is tetszik, de fél kezdeményezni. Mit tegyek?
Szerintetek ezek alapján tetszek neki? Én már egy éve bele vagyok zúgva

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!