Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Én annyira nem vagyok jó pasi, vagyis úgy gondolom. Van egy jó csaj, mindketten 18 évesek vagyunk. Mindig amikor köszön akkor mondja a nevemet is, meg néha észreveszem hogy néz, bár lehet hogy véletlen.
2019. okt. 9. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudjuk leszűrni. De utálni biztos nem utál.

Én a helyedben megpróbálnék közeledni felé. Egy próbát mindenképp megérne.

Neked kell kezdeményezni, nem neki.

Kérdezd meg, hogy hogy van, beszélj vele. Jól esik a lányoknak, ha érdeklődnek felőlük.

Közben figyeld meg, hogy hogy viselkedik. Észre lehet venni, ha bejössz neki.

Ha látod a jeleit, innentől a te feladatod.

És olyan nincs, hogy valaki nem jó pasi. Persze az igénytelenség rajtad múlik és az az, ami a legtöbb lánynak nem jön be.

De egyébként mindenkinek más az ízlése. Lehet, te pont passzolsz az ő ízléséhez, csak nem vagy esélytelen.

Szóval hajrá!:)

2019. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mik ezek a jelek ?
2019. okt. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!