Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daveed18 kérdése:

Szerintettek miért nincs esélyem a lànyoknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Mostanában több szebb lànyt/nőt láttok az utcán olyan pasikkal akik igénytelenek, öltözködésre is, És ez annyira idegesítő, én adok magamra a külsömre, és a mai nők levegőnnek néznek,és a pufi srácoknak, meg akik igénytelennek azoknak van esélyük ezt hogy?? Én meg labdába se rughatok... sportos vagyok, kedves, vicces, humoros:)
2019. okt. 9. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért mert van ez a hülye szóbeszéd hogy aki jól néz ki az csak kihasználja a lányokat, meg hasonlók.
2019. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Agnarr ***** válasza:
24%
Teljesen egyetértek, a tini lányoknak sokszor borzalmas az ízlésük, de hidd el, ez csak átmeneti. Pár év múlva érettebb fejjel rájönnek, hogy a döntésük mellett semmi észérv nem szólt, csak mentek a tökéletlen ösztöneik után, és hogy a választottjuk nagyon macsó, de nem bánik jól velük és áttérnek a mi kategóriánkra. Ha pedig nem, akkor az a nő csak "jó nő"-nek tűnt, de belül ugyanolyan értéktelen, mint az igénytelen párja. Hidd el, az igazán jó nők nem maradnak sokáig a suhancok mellett, csak ameddig lecsengenek bennük a hülyítő hormonok. Ott kezdődik a mi időnk!
2019. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig mégsem lehetsz akkora király, ezek szerint.
2019. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Agnarr ***** válasza:
0%
Ki? Én?
2019. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Levegőnek néznek?

És te beszélsz hozzájuk közben.

Akkor ők gyakorlatilag szellemmel találkoznak?

2019. okt. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket:D
2019. okt. 10. 08:06
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert felszínes vagy.

Könnyen lehet, hogy ezeknek a srácoknak megnyerő személyisége van, vagy más (pl érdeklődés által) egymásra találtak a lánnyal.


18/L

2019. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert itt sírsz gyakorin ahelyett, hogy próbálkoznál. Lehet rossz helyen próbálkozol. Én csomó olyat látok, hogy igényes pali rondább csajjal van együtt, amikor simán jobbat is szerezhetnének akár a külsejük alapján is. Minden csaj más, úgyhogy keresgélj tovább. Ha meg ennyire nem megy akkor lehet mégsem vagy olyan jó mint hiszed.
2019. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy csak jól néz-e ki a kérdező, vagy szokott-e beszélni a lányokkal és akkor milyen stílust vesz fel.
2019. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát,egy igazi sportos legény nem sír itt.

Na mindegy.

2019. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!