Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdünk nagyon jóban lenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdünk nagyon jóban lenni a kiszemeltemmel aki az osztálytársam. Hogyan folytassam? (Nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy nem vagyok valami önbizalommal teli srác. 1,5 hónapja elkezdtem edzeni, hogy jobban nézzék ki és javítsák az önbizalmamon. Eddig nem nagyon beszéltünk, akkor is én kezdeményeztem, de az elmúlt 3-5 napban azt veszem észre hogy ő is kezdeményez kisebb beszélgetéseket és folyton mosolyog, ha rám néz és eddig csak (ha köszönt) úgy köszönt, hogy "Szia" meg ilyen alapok, de pár napja utána mondja a nevemet, és mosolyog, ami jól esik és furcsa. A fiú barátainak is úgy köszön, hogy megölelik egymást.

Ma amikor elköszöntünk, megint rám mosolygott, de olyan nem akármilyen mosollyal és mintha meg akarna ölelni mert elkezdte kihúzni a zsebéből a kezét, de aztán csak köszöntem neki és ennyi.

Mit kéne tennem, hogy ne gondolja, hogy csak jópofizok vele, de a haverjának se nézzen úgy, hogy az kizárt, hogy egyből elhívom, mert ahhoz nincs elég önbizalmam?



2019. okt. 10. 15:32
 1/4 A kérdező kommentje:
16/f
2019. okt. 10. 15:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem máskor öleld meg és beszélgess vele ,majd kialakul ha tényleg akar valamit
2019. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele,tarsd a szemkontaktust,becézgesd (ne vidd túlzásba) stb.
2019. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akk megpróbálok minél többet beszélgetni vele
2019. okt. 11. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!