Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a lánnyal hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Egy évfolyammal alattam jár. Eddig még sosem beszéltünk egymással de valahogy fel szeretném hívni a figyelmét arra hogy tetszik nekem. Nem szeretnék írni neki mert azt nem tartom személyesnek de nem tudom hogy hogyan szólítsam egyálltalán meg mikor még egy szót sem válltottunk.


Előre is köszönöm a válaszokat. 😉



2019. okt. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kezdj el neki köszöngetni először, akkor már nem fogod olyan kényelmetlenek érezni hogy elkezdj vele valamiről beszélgetni. Ha oda mész hozzá valami egyszerű dologról kezdj el vele dumálni. Kérdezd meg hogy hogy van, milyen napja van, milyen órája lesz vagy valami hasonló. Sok sikert hozzá és ha esetleg van valami fejlemény nekem nyugodtan írhatsz.
2019. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon, és utána kezdj neki köszöngetni.
2019. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a suliba mindig ő csak a barátnőivel van és előttuk nekem is meg szerintem neki is kicsit kellemetlen lenne.
2019. okt. 10. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az is fontos hogy hány éves a lány. Meg a barátnői hány évesek!Szóval előre köszi a választ.

De egyébként szerintem tényleg köszönj rá!Vagy ha rád néz mosolyodj el. Jelöld be facen,ha tudod a nevét. Meg biztos van mikor egyedül van!Ha meg olyan van akkor ne félj,nincs mitől,nem eszünk fiúkat mi lányok:)

2019. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 8.as vagyok ő pedig egy évvel fiatalabb nálam. A barátnői is annyi idősek mint ő
2019. okt. 11. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!