Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már 5 éve tetszik nekem az egyik osztálytársam (nem szeretném névszerint megemlíteni, ezért most X-nek fogom hívni). Nekem még soha nem volt fiú barátom, viszont Ő már kétszer is összejött ugyanazzal az osztályársnőmmel (akit most elnevezek Y-nnak), emiatt folyamatosan az Y-hoz szeretnék hasonlítani. Már 2 éve nem egy gimnáziumba járok vele, de mindig eszembejut, hogy neki sikerült "megszereznie" az X-et, méghozzá kétszer is! Engem meg észre se vesz. Néha felidézem az Y stílusát, megpróbálom a sajátomét átformálni az övére. Bsszédstílus, ülőhelyzet, öltözködés... Teljesen megfeledkezek a saját egyéniségemről. Persze, végül pofára esek, mert Én nem lehetek "Z" létemre "Y". Huh...

A lényeg, hogy Én csak arra lennék kíváncsi, hogy valamelyikőtök volt már hasonló helyzetben? Mit csináltatok?

16/L



2019. okt. 10. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, *beszédstílus *Y-nak
2019. okt. 10. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek főleg fiatalon vannak ilyen hülyeségei.


Előbb utóbb az egészet el fogod felejteni.


Egyébként tipikus női viselkedés ez én nem értem...de mindig a párkapcsolatban lévő pasiktól vagytok elájulva :D


Y-ra meg nem kell hasonlitanod simán létre hozhatsz magadnak csaját öltözéket stb stb, egyébként meg ne zavarjon hogy valakire hasonlitani akarsz.


Mindenkinek vannak ilyen vágyai 26 éves vagyok, és akkor is sokat álmodozok.

2019. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát kiscsaj, tovább lépünk, és kinézünk valaki mást, aki nem hat ránk ilyen fertőzően.
2019. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nekem is volt hogy tetszett egy srác, és a volt barátnője az én osztálytársam volt. Nyilván a stílusát kicsit próbáltam utánozni, de aztán rájöttem hogy örök életemben nem lehet olyan mint ő, és ha az a srác nem azért szeret belém aki én vagyok, hanem abba akinek úgymond kiadom magam, akkor ha még esetleg sikerül is megszereznem akkor is előbb utóbb szakítás lenne a vége, hiszen nem engem szeret. Ugyanolyan úgysem tudsz lenni mint a lány, bármennyire is próbálkozol, és ezzel csak magadnak ártasz. Arra is gondolj hogy oké hogy kétszer megszerezte de valamiért csak szétmentek. Talán mégsem illenek össze annyira mint ahogyan te gondolod.
2019. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen voltam hasonló helyzetben. Jött valaki más és egyből elfelejtődött a dolog számomra. Próbálj meg nyitni más felé. És amúgy az sose jó ha valaki mást akarsz utánozni..az nagyon erőltetettnek tűnhet sajnos.. inkább legyél önmagad és úgy könnyebben találhatsz valakit biztosan
2019. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!