Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszett nekem egy srác és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett nekem egy srác és elmondtam neki. Viszont ő nem viszonozta. Hogy tudnék túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Elösszőr is elmondtam a legjobb barátjának,aki azt mondta majd beajánl engem.A barátnőm azt mondta valljam be neki érzéseimet.Meg tettem. Viszont a sŕác csak annyit kérdezet "most mit kéne mondanom?".Aztán azt hazudtam neki hogy ez egy prank volt. Félek. Nem tudom mit tegyek.
2019. okt. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Most már semmit :D szerintem eléggé felsültél, nem kell tovább rágódni rajta...megy az élet tovább.
2019. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván érthető hogy rosszul érzed magad emiatt. De az élet megy tovább. Bátor voltál és bevallottad amit éreztél, legalább tudod hogy nem viszonozza így tovább tudsz lépni. Nehéz lesz, de hidd el sikerülni fog.
2019. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült meg prankelni magadat.Elégge kinos lehetett.
2019. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát sajnos velem is ez történt:(( csak annyi különbséggel, hogy egy barátnőm mondta el neki, és kiderült, hogy tetszik neki egy lány, aztán mégis bepróbálkoztam én is. Tudom ez nem segít, de

Nem vagy egyedül:)

2019. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Haha
2019. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!